Ana SayfaKredilerKuveyttürk Ticari Araç Finansmanı

Kuveyttürk Ticari Araç Finansmanı
K

-

Kuveyttürk’ten Ticari Araçlar İçin Taşıt Finansmanı

İşletmeniz için kullanacağınız ticari bir araç almak istiyor, para konusunda sorun yaşıyorsanız Kuveyttürk ticari araç finansmanı kampanyasını değerlendirebilirsiniz. Kuveyttürk ticari araç finansmanı sayesinde düşük kâr payı oranlarıyla finansman alınabiliyor. Bankanın bu konuda belirlediği kâr payı oranı yüzde 1,26’dır. Kâr payı oranı bütün müşteriler için sabitlenmiştir. Bu sayede herkes düşük kâr payı oranı fırsatından faydalanarak taşıt kredisi alabilir.

Ticari araç almak için Kuveyttürk Katılım Bankası’na finansman başvurusu yapan kişilerin belli bir peşinatlarının olması gerekiyor. Kuveyttürk’ün talep ettiği peşinat miktarı yüzde 20’dir. Yani 100 bin liralık bir ticari araç için finansman talep ettiğinizde bankadan en fazla 80 bin lira araç finansmanı alabilirsiniz.

Kuveyttürk ticari araç finansmanını alan kişiler aldıkları finansmanın geri ödemesi konusunda karşılarında esnek vade seçeneklerini bulurlar. Bu finansman 3 ay ile 48 ay arasında değişen vade seçenekleriyle tüketicilere sunuluyor. En uzun vade 4 yıl olarak belirlenmiştir. Finansmanı aldıktan 1 ay sonra ödeme yapmaya başlamanız gerekiyor. Zira finansmanın borç erteleme özelliği bulunmuyor.

Kuveyttürk Katılım Bankası tarafından tüketicilere sunulan ticari araç finansmanının bazı masrafları da bulunuyor. Bu masrafların tamamını finansmanı alan kişilerin ödemesi gerekiyor. 100 bin liralık bir ticari araç finansmanı için belirlenen finansman tahsis ücreti 2887,5 liradır. Bankanın finansman için üçüncü kişilere ödediği tüm masraflar doğrudan tüketicilere yansıtılacaktır.

100 bin liralık ticari araç finansmanı alan kişiler aldıkları bu finansmanı 48 aylık vade seçeneğiyle bankaya geri ödemek istediklerinde 4 yıl sonunda toplamda 141 bin 361 lira ödeme yapmış olurlar. 48 ay vade ile alınan 100 bin liralık ticari araç finansmanının aylık taksit miktarı 2945 lira olacaktır. Finansmanın tüm taksitleri eşit olup borcun tamamı ödenene kadar taksit miktarlarında artış olmaz. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol