Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan Sonbahara Özel Faiziyle İhtiyaç Kredisi

İş Bankası’ndan Sonbahara Özel Faiziyle İhtiyaç Kredisi

-

İş Bankası Sonbahar İhtiyaç Kredisi

Türkiye’deki en büyük özel bankalarından biri olan İş Bankası 31.10.2016 tarihinden itibaren ihtiyaçları için finansman ihtiyacı olanlara sonbahara özel faiz oranından ihtiyaç kredisi veriyor. 30.11.2016 tarihinde bitecek olan İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasıyla her türlü ihtiyacınızı sonbahara özel faiz oranı ile ertelemeden giderebilirsiniz.

İş Bankası ihtiyaç kredisiyle sonbahara özel faiz oranıyla birlikte ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere 48 ay vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi sunuyor. İş Bankası sonbahara özel ihtiyaç kredisi kampanyasıyla 48 ay vade seçeneğinin yanında 50.000 TL’ye varan kredi kullanma limiti sunarken kefil ön şartı da istememektedir.

İş Bankası sonbahara özel ihtiyaç kredisi kapsamında ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere 1,15 faiz oranından başlayan faizlerden yaralanma imkanı tanıyor. İş Bankası’nın sonbahara özel ihtiyaç kredisinin faiz oranları kredi limitine göre değişiklik gösterilebiliyor. Ayrıca İş Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında hayat sigortası da istiyor.

İş Bankası’ndan 48 ay vadeli 1,15 faiz oranından 25.000 TL miktarında ihtiyaç kredisi alırsanız kredinizin aylık taksit tutarı 716 TL olurken toplam ödenecek tutarı 34.354 TL oluyor. 48 Ay vadeli 25.000 TL miktarındaki kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise 18,2178 oluyor. Kredinizin kredi tahsis ücreti 125 TL olurken örnek olarak hesapladığımız ve kişinin özelliklerine göre değişen hayat sigortası primi ise yıllık 156 TL oluyor. Yıllık toplam maliyet oranına kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir.

İş Bankası sonbahara özel ihtiyaç kredisine SMS, İşcep, İŞ Bankası internet şubesinden ve İş Bankası şubelerinden başvurabilirsiniz.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol