Ana SayfaGündemGayrimenkulü Olana 500.000 Liraya Kadar Kredi Bank Pozitif’ten!

Gayrimenkulü Olana 500.000 Liraya Kadar Kredi Bank Pozitif’ten!

-

Konut ya da iş yeri sahibi olan vatandaşlar gayrimenkullerini teminat göstererek 500.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanma imkanına sahipler. Bank Pozitif tarafından duyurulan bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin üzerlerine kayıtlı bir gayrimenkulleri olması yeterlidir.

Bank Pozitif’in resmi sitesinde yer alan kredi başvuru formunu dolduran bir müşteri teminat gösterdiği gayrimenkulün ekspertiz değerine göre kredi alma imkanına sahiptir.

Minimum 20.000 Türk Lirası Kredi, 36 Ay Vade İmkanı!

Bank pozitif gayrimenkul teminatlı kredi kampanyası kapsamında finansman kullanmak isteyen vatandaşlar 20.000 Türk Lirasından az miktarlar için kredi başvurusunda bulunamamaktadır. Ayrıca müşterilerin bankaya teminat olarak gösterecekleri gayrimenkulün ekspertiz değeri minimum 100.000 Türk Lirası tutarında olmalıdır. Bu meblağın altında değeri bulunan gayrimenkuller Bank Pozitif tarafından teminat olarak kabul edilmemektedir.

Kredi için başvuran müşteri bankaya gösterdiği gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar finansman kullanma olanağına sahip olacaktır. Örneğin 200.000 Türk Lirası değerinde bir iş yeri sahibi olan müşteri; maksimum 150.000 Türk Lirasına kadar kredi kullanabilecektir. Çekilen kredinin Bank Pozitif’e geri ödeme süresi minimum 12 ay, maksimum 36 aydır. Kredi faiz oranları bütün vadelerde ve çekilecek bütün tutarlarda aylık yüzde 1,49’dur.

Bank Pozitif kullanılan kredi miktarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Bu tutar 50.000 liralık kredide 250 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılmaktadır. Bank Pozitif kendisinden kredi kullanan müşteriye hayat sigortası yaptırmayı zaruri tutmuştur. Ayrıca banka; teminat gösterilen gayrimenkulün de sigortalanmasını istemektedir. Bu sigortaların poliçe prim ücretleri de müşteriden ayrıca tahsil edilmektedir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler