Türkiye Finans Taşıt Finansmanı Kampanyası

0

Türkiye Finans Katılım Bankası’ndan bir finansman desteği de araç ihtiyacı olanlara geldi. Banka taşıt almak isteyen vatandaşlar için düzenlediği kampanyasında hem sıfır otomobilleri için hem de ikinci el araçların alımı için likidite imkanı sunmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası taşıt finansmanı kampanyası uyarınca müşteriler sıfır taşıt alımı için marka ayırt etmeksizin likidite olanağına sahiptir. İkinci el taşıt alımlarında ise banka tarafından alınacak taşıtın yaşının azami “5” olması şartı konulmuştur.

60 Aya Kadar Vade Seçenekleri İle Taşıt Alımı

Türkiye Finans Katılım Bankası kendisinden taşıt finansmanı kullanarak araç sahibi olmak isteyen müşterileri için 12 ay ile 60 ay yelpazesinde vade seçenekleri sunmaktadır.

Banka, müşterinin tercih ettiği vade dilimine göre kâr payı oranı tayin etmektedir. Finansman kullanmak isteyen müşteri 12 aydan 36 aya kadar olan vade seçeneklerinde Türkiye Finans Katılım Bankası’na aylık yüzde 1,29 kâr oranı verecektir. Müşteri 37 ay ile 60 ay vade diliminde finansman kullanmayı tercih ederse oran aylık yüzde 1,35 seviyesine tırmanmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından bütün vade seçeneklerinde ve kâr oranlarında müşteriden finansman tahsis ücreti (dosya masrafı) tahsil edilmektedir. Banka finansman tahsis ücreti olarak müşteriden kullandığı likidite meblağının binde beşi oranında ücret talep etmektedir. Bu ücret kredi kampanyası için belirlenen azami finansman tutarı olan 70.000 Türk Lirası için 350 Türk Lirasıdır. Ayrıca müşterilere hayat sigortası yaptırma zorunluluğu getirilmiştir. Hayat Sigortası Poliçe Primi ve Kasko Primi de müşteriden tahsil edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın