Ana SayfaKredilerHSBC de Kredi Faizlerinde İndirime Gitti! Hemen Kredinizi Hesaplayın!

HSBC de Kredi Faizlerinde İndirime Gitti! Hemen Kredinizi Hesaplayın!
H

-

HSBC Türkiye kredi faizlerinde indirime gitme kararı aldı. Global çapta bankacılık sektörünün önemli aktörlerinden olan HSBC Bank’ın Türkiye oluşumu HSBC Türkiye ülkemizde gelişen kredi faizlerinin indirilmesi sürecine katıldı.

Hükümetin çağrısı ve vatandaşın beklentilerine uygun olarak kamu bankaları öncülüğünde başlayan ve özel bankaların katılımı ile devam eden faiz indirme sürecine ülkemizde faaliyet gösteren bankacılık sektörünün global oyuncusundan da destek geldi. Bu destek özellikle ülkemize duyulan güven açısından önem arz etmektedir.

Tüketici, Konut ve Taşıt Kredilerinin Tamamında İndirim Mevcut!

HSBC Türkiye; tüketici kredileri, taşıt kredileri ve konut kredilerinin tamamında bir miktar faiz indirimine gitti. Banka tarafından tüketici kredilerinde 48 aya kadar bütün vadelerde ve bütün tutarlarda yeni faiz oranı olarak aylık yüzde 1,15 seviyesi belirlendi. Bu oran asgari faiz oranı olduğundan müşterinin kredi notuna göre farklı oranlar da verilebilmektedir. HSBC Türkiye taşıt kredisi faiz oranlarında da indirime gitti. Yine bütün vadelerde geçerli olacak asgari faiz oranı aylık yüzde 1,25 seviyesinden başlıyor. Müşterinin durumuna göre faiz oranları artış gösterebilmektedir.

Konut kredileri vatandaşımızın ev sahibi olabilmesi açısından adeta hayati öneme sahip. Bu noktada da bir miktar indirim uygulayan HSBC Türkiye 6 yıla kadar olan vadelerde faizleri düşürdü. 72 aya kadar HSBC’den konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için faiz oranı aylık yüzde 0,99’dan başlamaktadır. Söz konusu oranlar 2 Kasım’dan itibaren bütün HSBC şubelerinde uygulanmaya başlamıştır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol