Türk Hava Yollarından Öğretmen ve Ailelerine İndirim!

0

Türk Hava Yollarının yeni genel Müdürü Bilal Ekşi, THY’ nin aylık yayınlanan dergisi Skylife’ te yayınlanan yazısında 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla öğretmenler ve ailelerine indirim müjdesi veriyor. 

“Atatürk’ ün 78. ölüm yıldönümü için ‘İstikbal Göklerdedir!’ sözüyle yolumuzu aydınlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ü bir kez daha saygıyla anıyorum.” ifadesini kullandı. Ayrıca Bilal Ekşi öğretmenler Günü vesilesi ile öğretmenlere ve ailelerine uygulanacak indirimi açıkladı. Türk Hava Yolları yeni Genel Müdürü Bilal Ekşi yazısında şu ifadeleri kullandı: “Milli Eğitim Bakanlığına bağlı öğretmenlerimiz ve aileleri ile, YÖK’ e bağlı üniversitelerde görev yapan öğretim üyeleri ve ailelerinin iç hat seferlerinde indirimli uçabilecekler.” ifadelerini kullandı. Öğretmenler ve aileleri için 1 Kasım 2016-31 Mart 2017 tarihleri arasında iç hat seferlerinde %25 indirimli uçabilecekleri kaydedildi.

Türk Hava Yolları yeni Genel Müdürü Bilal Ekşi, bazı yeni uygulamalar getirdiğini şu sözlerle ifade etti: ” Cep telefonu ve tabletlere eklenen uçuş ekleme, rezervasyon iptali, bilet değiştirme, ekonomi sınıfı business sınıfa yükseltme gibi fonksiyonları sizlerle paylaşmak istedim.” dedi. Öğretmenler ve ailelerine yapılacak indirim THY tarafından sadece uçak içlerinde dağıtılan aylık dergilerde ilk başlık olarak yayınlandı. CİP salonlarında ve uçak içlerinde dağıtılan magazin dergisi Skylife’ te yer alan indirim müjdesi, 24 Kasım öğretmenler günü için uygulanmaya başladı. 1 Kasım 2016 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında geçerli olacak %25 indirimden öğretmenler ve aileleri yararlanabilecekler. 

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın