Ana SayfaGündem10 Kasım Tatil Olacak mı? Milli Eğitim Bakanlığı'ndan Resmi Açıklama Geldi!

10 Kasım Tatil Olacak mı? Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Resmi Açıklama Geldi!
1

-

10 Kasım 2016 Perşembe Günü okulların tatil edilip edilmeyeceği binlerce öğrencinin merak konusu oldu. Merak edilen soru Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yanıt buldu. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmi açıklama yaparak okulların tatil olup olmadığını belirtti. 10 Kasım 2016 tarihinde okulların tatil olup olmadığı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklandı. 

10 Kasım 2016 Okullar Tatil Olacak mı?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan resmi açıklamaya göre; öğrencilerin merakla beklediği haberi vermiş oldu. 10 Kasım 2016 tarihinde “Okullar tatil olabilir.” açıklamalarından sonra MEB kesin bir açıklama getirdi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan resmi açıklamaya göre; Okullar 10 Kasım 2016 tarihinde tatil edilmeyecektir. Öğrenciler eğitim ve öğretim hayatına devam edecekler. Okullar sabah ilk dersleri boş geçecek ve öğrenciler saat 09:05‘ de Atalarını hazır bir şekilde anacaklar. Öğrenciler 2. ders başlama saatine kadar törende hazır bulunacaklar. Tören bitiminde öğrenciler 2. dersten itibaren sınıflarına girerek derslerine kaldıkları yerden devam edebilecekler. 

Milli Eğitim Bakanlığı 10 Kasım 2016 tarihinde tatil iddialarına inanılmaması gerektiğini belirtti. Bu tarz haber yapan sitelere itibar edilmemeli, bu haberlere inanarak okullara gelmeyen öğrencilerin “Günahı onların üstünedir.” açıklamalarında bulundu. Buna göre resmi açıklamada; 10 Kasım 2016 tarihinde okullar tatil değildir. Öğrencilerin eğitimlerine 2. dersin sonundan itibaren, müfredatlarına göre devam edebilecekler. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol