KOBİ Vakıfbank’tan Esnafa Müjde: KOBİDOST Kredi Kampanyası!

Vakıfbank’tan Esnafa Müjde: KOBİDOST Kredi Kampanyası!

Son Güncelleme:

Vakıfbank’tan esnafa yönelik müjde niteliğinde bir kredi kampanyası geldi. Bankanın “KOBİDOST” adını verdiği kredi kampanyası sayesinde ekonomik dar boğazda olan esnaflara rahat bir nefes alma fırsatı doğuyor.

Vakıfbank tarafından azami 100.000 Türk Lirasına kadar kullandırılan bu esnaf kredisi için belirlenen maksimum vade süresi ise 36 ay. Banka krediden faydalanmak isteyen müşteriler için çeşitli kıstaslar getirmiştir.

Yıllık Cirosu 8 Milyon Türk Lirasından Fazla Olan Krediden Faydalanamaz!

Vakıfbank “KOBİDOST” kredi için çok uygun faiz oranı belirlemiştir. Banka tarafından aylık yüzde 0,98 olarak tayin edilen faiz oranı ticari kredilerde avantajlı görünmektedir. Kredi kampanyası kapsamında azami vade süresi 36 aydır. Müşterilere sunulan maksimum kredi meblağı ise 100.000 Türk Lirasıdır. Vakıfbank daha çok gelişmekte olan şirketlerin faydalanmasını istediği krediden; 8 milyon Türk Lirası ve üzerinde cirosu olan şirketlerin faydalanmasına olanak tanımamaktadır.

Vakıfbank tarafından müşterilere avantajlı faiz oranı ile sunulan kampanya için bir son başvuru tarihi de tayin edilmiştir. Bu yılın son gününe kadar yani 30 Aralık’a kadar başvurulabilecek kredi için hayat sigortası yaptırılması da zaruridir. Vakıfbank hayat sigortası poliçe primini müşterilerinden tahsil etmektedir. Müşterinin hayat sigortası yaptırmak istemediği durumlarda banka tarafından; müşterinin kullandığı kredi meblağının binde beşi oranında peşin tahsilat yapılmaktadır. Bu ücret hayat sigortası karşılığı olarak bankaca alınmaktadır. Bu yıl sonuna kadar başvurulabilecek krediden faydalanmak isteyen esnafların acele etmeleri yararlarına olacaktır. 

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,269BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,619TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,511TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler