Ana SayfaKOBİVakıfbank’tan Esnafa Müjde: KOBİDOST Kredi Kampanyası!

Vakıfbank’tan Esnafa Müjde: KOBİDOST Kredi Kampanyası!
V

-

Vakıfbank’tan esnafa yönelik müjde niteliğinde bir kredi kampanyası geldi. Bankanın “KOBİDOST” adını verdiği kredi kampanyası sayesinde ekonomik dar boğazda olan esnaflara rahat bir nefes alma fırsatı doğuyor.

Vakıfbank tarafından azami 100.000 Türk Lirasına kadar kullandırılan bu esnaf kredisi için belirlenen maksimum vade süresi ise 36 ay. Banka krediden faydalanmak isteyen müşteriler için çeşitli kıstaslar getirmiştir.

Yıllık Cirosu 8 Milyon Türk Lirasından Fazla Olan Krediden Faydalanamaz!

Vakıfbank “KOBİDOST” kredi için çok uygun faiz oranı belirlemiştir. Banka tarafından aylık yüzde 0,98 olarak tayin edilen faiz oranı ticari kredilerde avantajlı görünmektedir. Kredi kampanyası kapsamında azami vade süresi 36 aydır. Müşterilere sunulan maksimum kredi meblağı ise 100.000 Türk Lirasıdır. Vakıfbank daha çok gelişmekte olan şirketlerin faydalanmasını istediği krediden; 8 milyon Türk Lirası ve üzerinde cirosu olan şirketlerin faydalanmasına olanak tanımamaktadır.

Vakıfbank tarafından müşterilere avantajlı faiz oranı ile sunulan kampanya için bir son başvuru tarihi de tayin edilmiştir. Bu yılın son gününe kadar yani 30 Aralık’a kadar başvurulabilecek kredi için hayat sigortası yaptırılması da zaruridir. Vakıfbank hayat sigortası poliçe primini müşterilerinden tahsil etmektedir. Müşterinin hayat sigortası yaptırmak istemediği durumlarda banka tarafından; müşterinin kullandığı kredi meblağının binde beşi oranında peşin tahsilat yapılmaktadır. Bu ücret hayat sigortası karşılığı olarak bankaca alınmaktadır. Bu yıl sonuna kadar başvurulabilecek krediden faydalanmak isteyen esnafların acele etmeleri yararlarına olacaktır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol