Ana SayfaKOBİVakıfbank’tan Esnafa Müjde: KOBİDOST Kredi Kampanyası!

Vakıfbank’tan Esnafa Müjde: KOBİDOST Kredi Kampanyası!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank’tan esnafa yönelik müjde niteliğinde bir kredi kampanyası geldi. Bankanın “KOBİDOST” adını verdiği kredi kampanyası sayesinde ekonomik dar boğazda olan esnaflara rahat bir nefes alma fırsatı doğuyor.

Vakıfbank tarafından azami 100.000 Türk Lirasına kadar kullandırılan bu esnaf kredisi için belirlenen maksimum vade süresi ise 36 ay. Banka krediden faydalanmak isteyen müşteriler için çeşitli kıstaslar getirmiştir.

Yıllık Cirosu 8 Milyon Türk Lirasından Fazla Olan Krediden Faydalanamaz!

Vakıfbank “KOBİDOST” kredi için çok uygun faiz oranı belirlemiştir. Banka tarafından aylık yüzde 0,98 olarak tayin edilen faiz oranı ticari kredilerde avantajlı görünmektedir. Kredi kampanyası kapsamında azami vade süresi 36 aydır. Müşterilere sunulan maksimum kredi meblağı ise 100.000 Türk Lirasıdır. Vakıfbank daha çok gelişmekte olan şirketlerin faydalanmasını istediği krediden; 8 milyon Türk Lirası ve üzerinde cirosu olan şirketlerin faydalanmasına olanak tanımamaktadır.

Vakıfbank tarafından müşterilere avantajlı faiz oranı ile sunulan kampanya için bir son başvuru tarihi de tayin edilmiştir. Bu yılın son gününe kadar yani 30 Aralık’a kadar başvurulabilecek kredi için hayat sigortası yaptırılması da zaruridir. Vakıfbank hayat sigortası poliçe primini müşterilerinden tahsil etmektedir. Müşterinin hayat sigortası yaptırmak istemediği durumlarda banka tarafından; müşterinin kullandığı kredi meblağının binde beşi oranında peşin tahsilat yapılmaktadır. Bu ücret hayat sigortası karşılığı olarak bankaca alınmaktadır. Bu yıl sonuna kadar başvurulabilecek krediden faydalanmak isteyen esnafların acele etmeleri yararlarına olacaktır. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.