Ana SayfaEkonomi16. MÜSİAD EXPO: 700 Şirket Türkiye’ye Geliyor!

16. MÜSİAD EXPO: 700 Şirket Türkiye’ye Geliyor!
1

-

İstanbul’da düzenlenecek 16. MÜSİAD EXPO yarın başlıyor. Fuara 100 ülkeden 7 bin iş adamı katılacak. Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin düzenlediği MÜSİAD EXPO her iki yılda bir yapılıyor.

MÜSİAD EXPO’nun 16.sı yarın İstanbul CNR Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuara bu yıl yerli ve yabancı toplam 700 şirket katılıyor. Toplam ziyaretçi sayısının ise 200 bini bulması bekleniyor.

14 Ülkenin Bakanları da Gelecek!

MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak bu fuarın yabancı iş adamlarına Türkiye’de işlerin yolunda gittiğini göstermek için iyi bir fırsat olduğunu belirtiyor. Ayrıca MÜSİAD EXPO ile eş zamanlı olarak yüksek teknoloji fuarı 3. High Tech Port ve Uluslararası İş Forumu (IBF) da düzenlenecek. Nail Olpak MÜSİAD’ın yurt içinde 86, yurt dışında 170 noktada binlerce üye ve on binlerce üye işletmeyi temsil ettiğinin altını çizdi. Olpak, yurt içinden ve dışından iş adamlarını bir araya getirerek uluslararası alanda ticaret hacmini genişletmeyi, yeni yatırım projeleri ve yeni bölgesel ve küresel fırsatlar sunmayı hedeflediklerini bildirdi. Türkiye’nin büyümesi ve kalkınması için çalıştıklarını vurguladı.

Nail Olpak fuara 14 ülkeden bakan düzeyinde katılımcının olacağını belirterek, hedeflerinin Türkiye’nin büyümesine katkı sağlamak ve OHAL döneminde olmasına rağmen normal şartlarda ülkenin çarklarının döndüğünü göstermek olduğunu açıkladı. Normalleşmeyi fiili olarak göstermek niyetinde olduklarını belirtti. MÜSİAD her fuar döneminde yaptığı gibi 16. fuarda da sergi düzenleyecek. Bu yılın hain darbe girişimini konu edinen “15 Temmuz” isimli sergide 15 Temmuz gecesi yaşanılanlar farklı bir sunumla sergilenecek.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol