Deniz Bank Konut Kredisi Faizlerinde Kısa Vadede Oranı Aylık Yüzde 0,91’e İndirdi!

Deniz Bank konut almak isteyen vatandaşlar için birbirinden avantajlı seçenekler barındıran bir kampanya düzenledi. Kampanya dahilinde tam 300 aya kadar vade imkanı sunan Deniz Bank, kısa vadeli kredi kullanımları içinse avantajlı faiz oranları belirlemiştir.

Banka tarafından belirlenen kredi faiz oranları; müşterinin tercih ettiği vade süresine göre farklılık arz etmektedir. Kısa vadeler için düşük faiz oranları belirlenirken, uzun vadeler için ise faiz oranları yükselmektedir.

En Düşük Oran Aylık Yüzde 0,91! En Yüksek Vade 300 Ay!

Deniz Bank konut kredisi faizlerini aylık yüzde 0,91 oranından başlatmaktadır. Bu oran 0- 24 ay arası vadeler için geçerlidir. 25- 36 ay arası vadeler için müşterilere aylık yüzde 0,97 faiz oranı uygulanırken, 37-60 ay arası vadelerde faiz oranı 1,01 düzeyindedir. 61- 300 ay arası vade ile kredi kullanmak isteyen müşteriler için ise faiz oranı aylık yüzde 1,19’dur.

Müşteriler kredi kullanmaları için gereken hayat sigortasını, alacakları evin konut sigortasını ve DASK’ını (Doğal Afet ve Yangın Sigortası) Deniz Bank’tan yaptırırlarsa bütün vadelerde ve bütün tutarlarda aylık yüzde 0,02 faiz oranı indirimi elde etmektedirler.

Müşteri bütün sigorta poliçe prim ücretlerini karşılamakla yükümlüdür. Ayrıca banka tarafından müşteriden kullandığı konut sigortası tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Bu meblağ 100.000 Türk Lirası kredi kullanımında 500 Türk Lirası olarak müşterinin karşısına çıkacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.