Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Kredi Kartı’na Nakite Taksit Fırsatı: Üstelik Masrafsız!

Vakıfbank’tan Kredi Kartı’na Nakite Taksit Fırsatı: Üstelik Masrafsız!
V

-

Kredi kartlarının asıl amacı alış verişlerde kolaylık sağlamasıdır. İnsanları nakit bulundurmanın zorluğundan ve risklerinden kurtarır. Alış verişlerde indirim ve taksit olanağı sağlar. Ancak kredi kartının asıl imkanları ve sunduğu avantajlar yanında, maliyetinden dolayı pek tercih edilmese de “nakit avans” imkanı da vardır.

Kredi kartından kullanılan nakit avanslarda bankalar tarafından hem faiz, hem de nakit çekim komisyonu yani “masrafı” alınmaktadır. Vakıfbank düzenlediği kampanya ile kredi kartından nakit çekim komisyonunu bir süreliğine kaldırdığını duyurdu. Banka çekilen nakit avans meblağına faiz uygulamaya devam edecek ancak söz konusu faizlerde de hatrı sayılır indirimler gitmiştir.

Azami Vade 12 Ay! Çekilebilecek Maksimum Tutar 5.000 Türk Lirası!

Vakıfbank kredi kartına sahip bütün müşteriler ek bir başvuru yapmadan bu kampanyadan yararlanabilmektedirler. Kampanya dahilinde 30 Kasım 2016 tarihine kadar maksimum 12 taksitte aylık yüzde 2,02 olan taksitli nakit avans faiz oranı şu seviyeye indirilmiştir: 500 ve 1.000 lira için aylık yüzde 1,69 seviyesine, 3.000 lira için aylık yüzde 1,59 noktasına, 5.000 lira için ise aylık yüzde 1,49 düzeyine indirilmiştir.

Bununla birlikte kampanya uyarınca gerçekleşecek taksitli nakit avans işlemlerinin ATM’den; “Taksitli Nakit Avans” menüsü kullanılarak yapılması zaruridir. Bu menüden; belirtilen taksit ve tutar dışında yapılacak tüm işlemlere, ilgili dönemde geçerli olan “Nakite Taksit” faiz oranı, yani aylık yüzde 2,02 düzeyi yansıtılacaktır. Dolayısıyla müşterilerin taksitli nakit avans kullanırken bu duruma azami dikkat göstermeleri önem arz etmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,259BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol