Ana SayfaKredilerFibabanka Kasım Ayı İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Fibabanka Kasım Ayı İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Ülkemiz bankacılık sektörün atılım yapan aktörlerinden Fibabanka Kasım ayı için ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve vade seçeneklerini belirledi. Fibabanka ihtiyaç kredileri kapsamında hem masraflı hem de masrafsız seçenekleri müşterilerine sunmaktadır.

Masraflı ihtiyaç kredileri için banka tarafından asgari aylık yüzde 1,29 faiz oranı tayin edilmiştir. 1,29’dan başlayan seviye, azami aylık yüzde 1,51 noktasına kadar çıkmaktadır. Masrafsız ihtiyaç kredileri için ise en düşük faiz oranı aylık yüzde 1,59 olarak belirlenmiştir. Masrafsız seçenekte faiz oranları aylık yüzde 1,79 seviyesine kadar yükselmektedir.

Kullanılabilecek En Yüksek Meblağ 30.000 Türk Lirası, Azami Vade 48 Ay!

Fibabanka ihtiyaç kredileri kapsamında hem masraflı hem de masrafsız kredi seçeneklerinde kullanılabilecek azami finansman miktarını 30.000 Türk Lirası olarak tayin etmiştir. Yine her iki seçenek için de tercih edilebilecek azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir.

Banka masraflı ve masrafsız seçenekte; müşterinin talep ettiği kredi tutarına ve talep ettiği kredi vadesine göre farklı faiz oranları sunmaktadır. Masraflı seçenekte; 20.000 Türk Lirasına kadar ve azami 12 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,29 faiz oranı uygulanmaktadır. 13- 24 ay arası vadeler için aylık yüzde 1,35 faiz oranı uygulanırken, 25-36 ay arası vadeler için aylık yüzde 1,41, 37- 48 aya arası vadelerde de aylık yüzde 1,51 faiz oranı yansıtılmaktadır.

Masrafsız ihtiyaç kredisi seçeneğinde ise 5.000 Türk Lirası krediyi müşteri 36 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,59 faiz oranından kullanabilmektedir. Bu meblağın ve vadenin üzerindeki kredi kullanımlarında oran önce aylık yüzde 1,69’a sonra da yüzde 1,79’a yükselmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.