Fibabanka Kasım Ayı İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Vade Seçenekleri

Ülkemiz bankacılık sektörün atılım yapan aktörlerinden Fibabanka Kasım ayı için ihtiyaç kredisi faiz oranlarını ve vade seçeneklerini belirledi. Fibabanka ihtiyaç kredileri kapsamında hem masraflı hem de masrafsız seçenekleri müşterilerine sunmaktadır.

Masraflı ihtiyaç kredileri için banka tarafından asgari aylık yüzde 1,29 faiz oranı tayin edilmiştir. 1,29’dan başlayan seviye, azami aylık yüzde 1,51 noktasına kadar çıkmaktadır. Masrafsız ihtiyaç kredileri için ise en düşük faiz oranı aylık yüzde 1,59 olarak belirlenmiştir. Masrafsız seçenekte faiz oranları aylık yüzde 1,79 seviyesine kadar yükselmektedir.

Kullanılabilecek En Yüksek Meblağ 30.000 Türk Lirası, Azami Vade 48 Ay!

Fibabanka ihtiyaç kredileri kapsamında hem masraflı hem de masrafsız kredi seçeneklerinde kullanılabilecek azami finansman miktarını 30.000 Türk Lirası olarak tayin etmiştir. Yine her iki seçenek için de tercih edilebilecek azami vade 48 ay olarak belirlenmiştir.

Banka masraflı ve masrafsız seçenekte; müşterinin talep ettiği kredi tutarına ve talep ettiği kredi vadesine göre farklı faiz oranları sunmaktadır. Masraflı seçenekte; 20.000 Türk Lirasına kadar ve azami 12 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,29 faiz oranı uygulanmaktadır. 13- 24 ay arası vadeler için aylık yüzde 1,35 faiz oranı uygulanırken, 25-36 ay arası vadeler için aylık yüzde 1,41, 37- 48 aya arası vadelerde de aylık yüzde 1,51 faiz oranı yansıtılmaktadır.

Masrafsız ihtiyaç kredisi seçeneğinde ise 5.000 Türk Lirası krediyi müşteri 36 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,59 faiz oranından kullanabilmektedir. Bu meblağın ve vadenin üzerindeki kredi kullanımlarında oran önce aylık yüzde 1,69’a sonra da yüzde 1,79’a yükselmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.