Ana SayfaKredilerFibabanka’dan Borcuna Sadık Müşterilerine Yıldız Kredi!

Fibabanka’dan Borcuna Sadık Müşterilerine Yıldız Kredi!

-

Fibabanka ihtiyaç kredileri kapsamında yeni bir kampanya duyurdu. “Yıldız kredi” adı verilen kampanyadan sadece “borcuna sadık” müşteriler yararlanabilmektedir. Yani KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanı yüksek olan müşterilerin bu kredi kampanyası dahilinde finansman kullanma imkânı vardır.

Yıldız Kredi’den faydalanmak isteyen müşterilerin KKB puanının 1.400 ve üzerinde olması gerekmektedir. Bu puanın altındaki müşteriler kredi kampanyasından yararlanamamaktadır.

Azami Vade 48 Ay, Kullanılabilecek Kredi Tutarı 30.000 Türk Lirası!

Fibabanka Yıldız Kredi kampanyası kapsamında vade süresini azami 48 ay olarak tayin etmiştir. Müşterinin seçtiği vade süresine göre faiz oranı farklılık arz etmektedir. Kredi kampanyası kapsamında banka tarafından maksimum 30.000 Türk Lirasına kadar finansman imkânı sunulmaktadır.

Yıldız Kredi kampanyası dahilinde kredi kullanmak isteyen müşteriler 36 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,19 oranında faize tabii olacaklardır. 37-48 ay arası vade dilimi ile kredisini geri ödemek isteyen müşteriler için ise faiz oranı bir miktar daha yükselmektedir. Bu vade dilimden faydalanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,29 oranında faiz uygulanacaktır. Faiz oranları müşterinin kullanmak istediği kredi meblağına göre farklılık göstermemektedir. Faiz oranlarındaki değişiklik sadece seçilen vade süresi ile doğru orantılıdır.

Banka seçilen bütün vadelerde müşterilerinden kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Kredi tahsis ücreti; müşteri tarafından kullanılan finansman miktarının binde beşi oranındadır. Dosya masrafı olarak da adlandırılan bu ücret; 20.000 Türk Lirası likidite ediniminde 100 Türk Lirası olarak müşteriye yansıtılmaktadır. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,389BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler