Ana SayfaGündemHem Sıfır Araca Hem 2.El Araca Taşıt Kredisi Fibabanka’dan!

Hem Sıfır Araca Hem 2.El Araca Taşıt Kredisi Fibabanka’dan!
H

-

Fibabanka araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara kredi imkanı sunuyor. Üstelik nankadan taşıt kredisi alarak araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar için sıfır kilometre araç alma zorunluluğu da bulunmuyor. Fibabanka hem sıfır kilometre araçlar için hem de 2. el araçlar için kredi desteği sağlamaktadır.

Taşıt kredilerinde Fibabanka tarafından belirlenmiş olan azami vade süresi 48 aydır. Taşıt kredisi kampanyası kapsamında asgari aylık yüzde 1,25 faiz oranı belirleyen banka; müşterinin istediği kredi meblağına, alacağı aracın sıfır ya da ikinci el olmasına ve tercih ettiği kredi vadesine göre faiz oranlarını düzenlemiştir. Taşıt kredisi kampanyası uyarınca uygulanan en yüksek faiz oranı ise aylık yüzde 1,49 seviyesidir.

Sıfır Kilometre Araca Farklı, 2. El Araca Farklı Oran!

Fibabanka’dan sıfır kilometre bir araç alımı için kredi desteği talep eden müşteri; 12 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,25 faiz oranından faydalanacaktır. Faiz oranı 13-24 ay arası vadeler için aylık yüzde 1,29 oranına yükselirken, 25-36 ay arası vadeler için aylık yüzde 1,35 seviyesine çıkmaktadır. Sıfır kilometre araçlar için maksimum faiz oranı, en uzun vade süresi için tayin edilmiştir. 37-48 ay arası vadeli kredi kullanımları için banka tarafından aylık yüzde 1,39 oranında faiz oranı tayin edilmiştir.

Bankadan ikinci el bir araç alımı için finansman kullanmak isteyen müşteri; 12 ay vadeye kadar aylık yüzde 1,35 faiz oranından kredi çekebilecektir. 13-24 ay arası vadeler için aylık yüzde 1,39’a çıkan faiz oranı, 25-36 ay arası vadeler için aylık yüzde 1,45’e, 37-48 ay arası vadeli krediler için ise aylık yüzde 1,49 noktasına çıkmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol