Ana SayfaKredilerBurgan Bank’tan “Değerinizi Bilen” İhtiyaç Kredisi: 1,17’den Başlayan Faiz Oranları

Burgan Bank’tan “Değerinizi Bilen” İhtiyaç Kredisi: 1,17’den Başlayan Faiz Oranları
B

-

Burgan Bank kendisinden yahut diğer bankalardan daha önce almış olduğu kredileri muntazaman ödeyen müşterileri için avantajlı kredi kampanyası hazırladı. Banka tarafından “Değerinizi Bilen” ihtiyaç kredisi adı ile duyurulan kampanya uyarınca müşteriler kredi puanlarına göre değerlendiriliyor.

Banka müşterilerin kredi notu ile kendi belirlediği kredi faizi arasında ters orantı uygulamaktadır. Şöyle ki; KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanı yüksek olan müşteriler için düşük faiz oranı uygulanırken, kredi notu düşük olan müşterilere ise nispeten yüksek oran sunulmaktadır.

3 Farklı Not Aralığına Göre 3 Farklı Kredi Faiz Oranı!

Burgan Bank KKB puanına göre ayırdığı müşterileri için 3 farklı kredi türü oluşturmuştur. 3 farklı kredinin de birbirinden farklı faiz oranları mevcuttur.

“Platin Kredi”; KKB puanı 1.350 ve üzeri olan müşteriler için banka tarafından düzenlenmiştir. Bu kredi türünde aylık yüzde 1,17’den başlayan faiz oranları müşterilere sunulmaktadır.

Burgan Bank, kredi puanı bir kademe daha düşük olan müşterileri için “Altın Kredi” adı altında seçenek oluşturmuştur. Bu seçenekte KKB puanı 1.250 – 1.350 arası olan müşteriler aylık yüzde 1,25’ten başlayan faiz oranından finansman olanağı elde etmektedir.

Son olarak banka, müşterilerine “Gümüş Kredi” paketini sunmaktadır. KKB puanı 1.110 – 1.250 olan müşteriler aylık yüzde 1,31’den başlayan faiz oranı ile kredi kullanabileceklerdir.

Banka tarafından bütün kredi paketleri için azami kredi meblağı 100.000 Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. Yine bütün kredi türlerinde maksimum 48 ay vade seçeneği mevcuttur.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,249BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol