Burgan Bank Taşıt Kredisi Kampanyası

Burgan Bank taşıt kredisi kampanyası düzenlemiştir. Banka kredi kapsamında iki farklı seçenek oluşturmuştur. Sıfır kilometre araçlara da, ikinci el araçlara da kredi olanağı Burgan Bank tarafından sağlanmaktadır.

Sıfır kilometre araç alımı ile ikinci el araç alımı için koşullarsa farklıdır. Hem banka tarafından sunulan faiz oranında, hem de alınacak aracın kredilendirilme miktarında değişkenlikler mevcuttur.

Sıfır Kilometre Araç İçin Kredi Kullanma Koşulları!

Burgan Bank’tan taşıt kredisi desteği ile sıfır kilometre araç almak isteyen müşteriler, 6 aydan 48 aya varan vadelerde kredi kullanabilmektedirler. Kredi vadesine göre faiz oranları değişkenlik göstermektedir. En kısa vade olan 6 ay için banka tarafından aylık yüzde 1,11 oranında faiz belirlenmiştir. 7-24 ay arası vadede taşıt kredisi kullanmak isteyenler için faiz oranı 1,19’dur. 25-48 ay aralığında ise faiz oranı 1,25 seviyesindedir. Sıfır kilometre araçlarda alınacak taşıtın fatura miktarını yüzde 75’ine kadar kredilendirme yapılmaktadır.

İkinci El Araç İçin Kredi Kullanma Koşulları ve Faizleri!

Bankadan finansman desteği alarak ikinci el araç almak isteyen vatandaşlar için de vade seçenekleri 48 aya kadardır. İkinci el araçlarda likidite sağlanabilmesi için aracın maksimum 3 yaşında olması gerekmektedir. Ayrıca ikinci el araçlarda kasko bedelinin yüzde 60’ına kadar kredibilite olanağı sunulmakta olup, sıfır kilometre araçlarda uygulanan faiz oranları da ikinci el araçlar için bir miktar yükselme göstermektedir.

İkinci el araç alımında 6 aya kadar vadelerde banka tarafından 1,15 oranında faiz uygulanmaktadır. 7-24 ay vade için faiz oranı aylık yüzde 1,21’dir. 25-48 ay vade aralığı için faiz oranı ise aylık yüzde 1,29 seviyesidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.