Gündem Anadolu Bank Konut Kredisi Faizlerinde İndirime Gitti: Güncel Oranlarla Kredinizi Hesaplayın!

Anadolu Bank Konut Kredisi Faizlerinde İndirime Gitti: Güncel Oranlarla Kredinizi Hesaplayın!

Son Güncelleme:

Anadolu Bank da diğer bankaların kredi faizlerini aşağı yönlü revize ettiği ortamda indirime gitme kararı verdi. Banka konut kredisi kapsamında finansman kullanmak isteyen müşterileri için 3 aydan 120 aya kadar vade olanağı sunarken, tercih edilen vadeye göre de faiz oranı belirlemiş durumda.

Müşterilerine konut kredisi kullanımlarında uygulayacağı faizleri iki başlıkta sınıflandıran Anadolu Bank; 3 ile 24 ay aralığında finansman edinmek isteyen müşterilerine daha uygun faiz oranı sunarken, 25- 120 ay aralığında borcunu geri ödemek isteyen müşterilerine nispeten yüksek faiz uygulamaktadır. Yalnız her iki seçenekte de müşteriye sunulan faiz oranında geçen aya göre indirime gidilmiştir.

24 Aya Kadar Kredi kullanımlarında Faiz Oranı Aylık yüzde 0,96’dan 0,93’e İndirildi!

Anadolu Bank 3 ile 24 ay arasında konut kredisi kullanmak isteyen müşterileri için uyguladığı faiz oranını aylık yüzde 0,96 oranından, aylık yüzde 0,93 oranına aşağı yönlü revize etmiştir.

Müşteriler konut alabilmek için bankadan aldıkları finansman desteğini 25 aydan 120 aya varan vade seçeneği ile geri ödemek isterse; geçtiğimiz aylarda aylık yüzde 0,99 oranında faiz ile kredi kullanmaktaydılar. Son indirim ile birlikte bu vade dilimi için faiz oranı da aylık yüzde 0,96 seviyesine çekilmiştir.

Anadolu Bank’tan konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyen müşteriye, banka tarafından edindiği finansman tutarının binde beşi oranında kredi tahsis ücreti yansıtılmaktadır.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,288BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,636TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,518TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler