Anasayfa Krediler QNB Finansbank’tan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank’tan Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi Kampanyası

QNB Finansbank müşterileri için yeni bir ihtiyaç kampanyası hazırladığını duyurdu. Kampanya uyarınca aylık yüzde 1,15 seviyesinden başlayan faiz oranları müşterinin sahip olduğu kredi puanına göre farklılık arz etmektedir.

KKB (Kredi Kayıt Bürosu) puanına göre müşterilerini 5 kısma ayıran QNB Finansbank; müşterinin sahip olduğu puana göre faiz uygulamaktadır.

Kredi Puanına Göre Faiz!

QNB Finansbank, kredi puanı en yüksek olan müşterilerini birinci kademeye almıştır ve söz konusu müşteriler için faiz oranı aylık yüzde 1,15’tir. Bu müşterilerden kredi puanı bir nebze daha düşük olan müşteriler 2. kademede yer almaktadırlar ve bu müşterilere uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,28’dir. Üçüncü kademedeki müşteriler için banka tarafından aylık yüzde 1,38 oranında faiz uygulanmaktadır. Sahip olduğu kredi puanı ile dördüncü kademe müşteri grubuna girenler için ön görülen faiz oranı aylık yüzde 1,48 düzeyidir. Son basamakta yer alan düşük kredi puanlı müşteriler için banka tarafından aylık yüzde 1,58 oranında faiz uygulanmaktadır.

En yüksek kredi puanına sahip olan müşteri 10.000 Türk Lirası kredi kullandığında 48 ay vade boyunca bankaya aylık 286 lira geri ödeme yapacakken; en düşük kredi puanına sahip olan müşteriler 10.000 Türk Lirası likidite ediniminde 48 ay vade boyunca bankaya aylık 319 Türk Lirası geri ödeme yapmak durumundadır.

Krediye başvuru bütün QNB Finansbank şubelerinden yapılabildiği gibi; bir SMS ile T.C. kimlik numarası 5030’a kısa mesaj atılarak da yapılabilmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

20 − 9 =

Mail Bültenimize Katılın

Mail bültenimize katılarak günlük içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Mail aboneliğinizin onaylanması için otomatik olarak size gönderilen formu onaylamanız gerekmektedir. Bilgileriniz iş ortaklarımız dahil, hiç kimseyle paylaşılmayacak olup, detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,778BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,045TakipçilerTakip Et
12TakipçilerTakip Et
2,567TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler