Anadolu Bank’tan Taşıt Kredisi Oranlarında İndirim!

Anadolu Bank taşıt kredisi faiz oranlarında indirime gitti. Daha önce aylık yüzde 1,30 oranından müşterilerine taşıt kredisi kullanma olanağı tanıyan banka, bu ay başından itibaren faiz oranlarında indirim yaptı.

Bankanın taşıt kredisi finansmanından yararlanmak isteyen müşteriler kredilerini 3 aydan 48 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilmekteydiler. Bu süre aynen korunurken; daha önce banka tarafından tayin edilen aylık yüzde 1,30 oranındaki faiz, 1,28 seviyesine düşürülmüştür.

İkinci El Araçlar İçin Kullanılan Kredilerde de Geçerli!

Anadolu Bank aşağı çektiği aylık faiz oranını tercih edilecek bütün vadeler için sunmaktadır. İndirimli faiz oranı sıfır kilometre araçlarda geçerli olduğu gibi, ikinci el taşıt edinimleri için kullanılan finansmanlarda da geçerlidir. Taşıt kredisi kapsamında kullanılabilecek maksimum kredi miktarı 50.000 Türk Lirasıdır.

Anadolu Bank taşıt kredisinde ikinci el bir araçlar için “5 yaş” sınırı koymuştur; banka 5 yaş üstü otomobillerin satın alınmasında likidite olanağı tanımamaktadır. Bunun haricinde sıfır kilometre araçlarda ve ikinci el araçlarda marka ve model sınırlaması bulunmamaktadır.

Anadolu bank taşıt kredisinin borcu tamamlanan kadar aracın üzerine rehin tanımlatmaktadır. Anadolu Bank taşıt kredisinden yararlanan müşterilerinden kredi meblağının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil etmektedir. Bu tutar 40.000 Türk Lirası kredi kullanımında 200 Türk Lirası olarak müşteriden kesilmektedir. Ayrıca kasko bedeli ve müşteriye yapılacak hayat sigortası poliçesinin bedeli de müşteriden ayrıca tahsil edilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.