Ana SayfaSağlıkYurtdışından Yüzbinlerce Hasta Geliyor!

Yurtdışından Yüzbinlerce Hasta Geliyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Türkiye sağlık yönünden daima ilerleme kaydederek dünya genelinde bir numaralı ülke konumuna yükselme yolunda ilerleme kaydederken, yurt dışında çalışmalarını sürdüren uluslar arası alanda başarılara imza atmış, Türk doktorlar da bu dönemde hastaların tercihleri arasında yer alıyor.
   
  HER SENE YURTDIŞINDAN YÜZBİNLERCE HASTA GELİYOR!
   
  Estetik alanında yapılmış olan çok başarılı ameliyatlar sonucunda Türkiye’ye her sene yurt dışından yüzbinlerce hasta ülkemize akın ediyor. Türk doktorların yapmış oldukları başarılı çalışmalar bundan sonra yurt dışında da takip edilmektedir. Öncelikle Almanya’da Türk hekimler, Almanlar hastaların da ilk tercihi oluyor. Bu açıdan hem Almanya hem de Türkiye ihtiraslı olan Almanya Dortmund/ Dusseldorf Beautymedic Kliniği’nin şef doktoru olan Estetik Cerrahi, Plastik- Rekonstrüktif Cerrahı olan Op. Dr. Tevfik Şatır, Türk hekimlerin estetik kapsamda başarı seviyesinin Almanlar tarafınca kabul edildiğini ve bu doğrultuda pozitif bir ayrımcılığın yapılmış olduğunu ifade etti. Almanların hastalara özellikle cerrahi durumlarda müdahalelerde doktor seçimi hususunda ince eleyip sık olduklarını söyleyen Op. Dr. Tevfik Şatır, “Almanlar özellikle doktor seçimi konusunda çok titiz davranmaktalar. Söz konusu özellikle konu estetik cerrahi müdahaleler olunca bu ince eleyip sık dokuma üst seviyelere çıkmış oluyor. Fakat estetik doğrultuda memnuniyet alınan neticeler ile tercih her geçen zamankinden daha çok bizden yana olmuş oluyor” şeklinde konuştu.
   
  BURNA YAPILAN ESTETİK ÖZELLİKLE ALMANLAR TARAFINDAN TERCİH EDİLMEKTE
   
  Almanların Türk hekimlerine özellikle burun estetiği yaptırmak (rinoplasti) için başvurmuş olduğunu ifade eden Op. Dr. Tevfik Şatır, “Almanlar burun yapılarına estetik yönden çok önem vermekteler. Yüz ile ifadenin en dikkat çekici yerinin  burun olmasından kaynaklı olarak bu bakımdan da doğru bir tercih yapmış oluyorlar. Burun estetiği amacıyla her gün 5-7 saatleri arasında hasta başvurusu almaktayım. Burun haricinde saç ektirme ile meme operasyonları Almanlar’ın en fazla tercih ettikleri estetik operasyonların başında gelmektedir” şeklinde konu hakkında bilgiler verdi.
  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,250TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...