Ana SayfaKredilerGaranti Bankası Tüketici Kredisi

Garanti Bankası Tüketici Kredisi

-

Garanti Bankası müşterilerine kolay finansman olanağı sunuyor. Acil nakde ihtiyaç duyan müşteriler için banka tarafından düzenlenen tüketici kredisi kampanyası uyarınca faiz oranları aylık yüzde 1,14 seviyesinden başlamaktadır.

Garanti Bankası tüketici kredisi kampanyasında müşterilerine 3 ile 48 ay arasında vade olanağı tanımaktadır. Müşteri, kullanacağı likidite miktarına göre faize tabi olacaktır.

Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,14’den Başlayıp, Aylık Yüzde 1,33 Seviyesine Kadar Çıkıyor!

Tüketici kredisi kampanyası ile nakit akışını düzene sokmak isteyen vatandaşlara; kullanacağı kredi meblağına göre faiz uygulanmaktadır.  Azami 50.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen müşteriler için faiz oranı aylık yüzde 1,33’dür. Garanti Bankası 50.000 Türk Lirası ve üzerinde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için faiz oranını aylık yüzde 1,14 olarak tayin etmiştir.

Garanti Bankası tüketici kredisi kampanyası ile 25.000 Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri; 36 ay vade de aylık 950 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. Kampanya dahilinde 50.000 Türk Lirası ve üzerinde kredi kullanan bir müşteri ise yüksek faiz oranı ile karşılaşacağından taksit meblağı da artacaktır. 50.000 Türk Lirası kredinin geri ödemelerinde 36 ay boyunca bankaya her ay yaklaşık 2.000 lira taksit ödemesi yapılacaktır. “Dosya masrafı” olarak da adlandırılan kredi tahsis ücreti; 50.000 Türk Lirası finansman kullanımında 250 Türk Lirasıdır. Müşteriler için hayat sigortası yaptırmak zorunludur. Hayat sigortası poliçe primleri müşterilerden ayrıca tahsil edilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler