Ana SayfaKredilerGaranti Bankası Tüketici Kredisi

Garanti Bankası Tüketici Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Garanti Bankası müşterilerine kolay finansman olanağı sunuyor. Acil nakde ihtiyaç duyan müşteriler için banka tarafından düzenlenen tüketici kredisi kampanyası uyarınca faiz oranları aylık yüzde 1,14 seviyesinden başlamaktadır.

Garanti Bankası tüketici kredisi kampanyasında müşterilerine 3 ile 48 ay arasında vade olanağı tanımaktadır. Müşteri, kullanacağı likidite miktarına göre faize tabi olacaktır.

Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,14’den Başlayıp, Aylık Yüzde 1,33 Seviyesine Kadar Çıkıyor!

Tüketici kredisi kampanyası ile nakit akışını düzene sokmak isteyen vatandaşlara; kullanacağı kredi meblağına göre faiz uygulanmaktadır.  Azami 50.000 Türk Lirası kredi kullanmak isteyen müşteriler için faiz oranı aylık yüzde 1,33’dür. Garanti Bankası 50.000 Türk Lirası ve üzerinde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için faiz oranını aylık yüzde 1,14 olarak tayin etmiştir.

Garanti Bankası tüketici kredisi kampanyası ile 25.000 Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri; 36 ay vade de aylık 950 Türk Lirası kredi taksiti ödeyecektir. Kampanya dahilinde 50.000 Türk Lirası ve üzerinde kredi kullanan bir müşteri ise yüksek faiz oranı ile karşılaşacağından taksit meblağı da artacaktır. 50.000 Türk Lirası kredinin geri ödemelerinde 36 ay boyunca bankaya her ay yaklaşık 2.000 lira taksit ödemesi yapılacaktır. “Dosya masrafı” olarak da adlandırılan kredi tahsis ücreti; 50.000 Türk Lirası finansman kullanımında 250 Türk Lirasıdır. Müşteriler için hayat sigortası yaptırmak zorunludur. Hayat sigortası poliçe primleri müşterilerden ayrıca tahsil edilmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.