Ana SayfaKredilerİş Bankası’ndan Kasım Ayı’na Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Son Gün 30 Kasım!

İş Bankası’ndan Kasım Ayı’na Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası: Son Gün 30 Kasım!

-

İş Bankası kasım ayına özel bütün kredilerinin faiz oranlarında aşağı yönlü revizeler gerçekleştirdi. Banka düzenlediği ihtiyaç kredisi kampanyasında da faiz oranlarını aylık yüzde 1,15 seviyesine kadar çekti.

İş Bankası azami 50 bin Türk Lirası kredi kullanımları için devreye koyduğu bu kampanya ile müşterilerine avantajlı oranlar sunuyor. 25 bin Türk Lirası ve üzeri kredi kullanımlarında müşteriler borçlarını 36 ay ve üzeri vadelerde geri ödemek isterlerse aylık yüzde 1,15 oranındaki faizden yararlanabilecekler. Kampanya uyarınca tanımlanan en uygun faiz oranı seviyesi olan aylık yüzde 1,15 faiz oranı, kredi meblağı düştükçe ve seçilen vade süresi kısaldıkça artış göstermektedir.

Dosya Masrafı Çekilen Kredinin Binde 5’i! Maksimum Vade 48 Ay!

İhtiyaç kredisi vade piramidi için banka tarafından belirlenen en üst basamak 48 aydır. Bu vade süresi ayrıca en uygun faiz oranının da verildiği dilimdir. Krediden yararlanan müşterilerden İş Bankası tarafından kullanılan finansman meblağının binde beşi oranında masraf tahsilatı yapılmaktadır.

Kampanyaya başvurusu internet üzerinden ve ATM’lerden dahi yapılabilmektedir. Hatta bir kısa mesaj ile; “nakit, TC kimlik numarası, kredi tutarı, aylık gelir” aralarda boşluk bırakılarak 4402’ye gönderilerek dahi başvuru yapılabilmektedir.

Kampanyadan yararlanarak 25 bin Türk Lirası krediyi 48 ay vade ile kullanan bir müşteri; bankaya her ay 716 Türk Lirası ödeme yaparak borcunun geri ödemesini tamamlayabilecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,259BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,412TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol