QNB Finansbank’tan Çağımıza Uygun Kredi: Online Kredi!

0

QNB Finansbank müşterilerine daha hızlı finansman sağlamak amacı ile yeni bir kampanya duyurdu. Banka “Online Kredi” kampanyası ile internet ve cep şubesinden anında kredi alma olanağı sunuyor.

Bankaya gidip sıra beklemek istemeyen, oturdukları yerden kredi kullanmak isteyen müşteriler QNB Finansbank’ın online kredi kampanyası ile ihtiyaç kredisi alabilirler. Ayrıca kredi hafta içi yahut hafta sonu dahi kullanılabilir.

Kullanılabilecek Maksimum Tutar 30 Bin Türk Lirası!

Kampanya uyarınca aylık yüzde 1,14’den başlayan faiz oranları ile maksimum 30 bin Türk Lirası kullanılabilmektedir. Kullanılabilecek minimum kredi miktarı ise bin Türk Lirası’dır. Müşterinin istediği kredi meblağına ve tercih edeceği vade dilimine göre faiz oranı değişkenlik gösterecektir.

 Kampanya kapsamında belirlenen faiz oranları müşterinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) notuna göre değişiklik arz etmektedir. Alınan tüketici kredisinin geri ödemeleri ise 48 aya varan vadelerle yapılmaktadır. Kampanya dahilinde online kredi başvurusunun kabul edilmesi halinde kredi, 1 hafta içerisinde Cep Şubesi yahut İnternet Şubesi’nden kullanılmalıdır.

Kampanya uyarınca kullanılan kredi için banka kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Dosya masrafı olarak da bilinen kredi tahsis ücreti, kullanılan kredi miktarına göre değişmekle birlikte binde 5 oranında alınmaktadır. Ayrıca QNB Finansbank online kredi kampanyası dahilinde müşterinin hayat sigortası yaptırmasını zorunlu tutmuştur. Hayat sigortası poliçe primi müşterinin yaşına göre değişmekle birlikte, banka tarafından müşteriden tahsil edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın