Ana SayfaGündemİş Bankası Dosya Masrafsız Konut Kredisi!

İş Bankası Dosya Masrafsız Konut Kredisi!

-

İş Bankası 31 Ekim itibari ile masrafsız konut kredisi kampanyası başlattı. Kampanyanın süresi ise sadece 1 ay ile sınırlı. Yani kasım ayı sonunda bu kampanya sona erecek. O yüzden konut kredisi almak isteyenler elini çabuk tutmalı.

Kampanya kapsamında müşterilerden kredi tahsis ücreti yani “dosya masrafı” alınmamaktadır. Ayrıca hayat sigortası zorunluluğu da bulunmamaktadır. Ancak ortalama 269 lira bir yıllık konut sigortası poliçe primi, 180 lira bir yıllık DASK poliçe prim ücreti müşterilerden tahsil edilmektedir. Ayrıca takribi olarak 750 lira ekspertiz ücreti de müşterilere yansıtılmaktadır. Söz konusu ücretler zaten yasal zorunluluk kapsamındadır. Banka bu ücretlerin haricinde kullanılan kredisinin “binde beşi” oranındaki dosya masrafını ise bu kampanyaya özel olarak almamaktadır.

Azami Vade 120 Ay, Faiz Oranı Aylık Yüzde 0,95!

İş Bankası masrafsız konut kredisi kampanyası kapsamında müşterilerine 120 aya kadar vade olanağı tanımaktadır. Ayrıca banka tarafından belirlenen asgari faiz oranı da aylık yüzde 0,95 düzeyindedir. Bu şartlar altında kullanılabilecek maksimum kredi meblağı ise tam 2 milyon Türk Lirasıdır.

İş Bankası’ndan masrafsız konut kredisi kampanyası dahilinde 100 bin Türk Lirası finansman desteğini 120 ay vade ile kullanan bir müşteri; vade süresi boyunca bankaya her ay 1.400 Türk Lirası taksitler halinde geri ödeme yapmak durumundadır. 30 Kasım 2016 kampanya için son başvuru tarihidir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol