Ana SayfaKredilerCiti Bank “Yeni” Tüketici Kredisi Kampanyası

Citi Bank “Yeni” Tüketici Kredisi Kampanyası
C

-

Citi Bank “yeni” kredi kampanyası duyurdu. Adından da anlaşılacağı üzere banka bu kredi kampanyasından sadece “yeni” müşterilerine yararlanma fırsatı sunuyor. Yani daha önce Citi Bank’tan kredi kullanmamış olan müşteriler bu krediye başvurabileceklerdir.

Citi Bank kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar için başvuruyu da kolaylaştırmış.  “E” yazıp 2484’e SMS göndererek yahut bankanın resmi internet sitesi ziyaret edilerek kolay kredi başvurusu yapılabilmektedir. Bu başvuru neticesine göre müşteriye ön onay verilebilmektedir.

Azami Vade 48 Ay, 25 Bin Türk Lirasına Kadar Aylık Yüzde 1,15 Oranında Faiz!

Banka kampanya uyarınca müşterilerine 48 aya kadar vade olanağı tanımaktadır. Vade seçimi farketmeksizin aylık yüzde 1,15 oranında faiz oranı uygulanmaktadır. Bu oran 25 bin Türk Lirasına kadar olan kredi kullanımları için geçerlidir. Citi Bank bu krediye başvuracak müşterilerden gelir belgesi talep etmektedir. Müşterinin gelir belgesi ile bankaya ispatlayabileceği minimum 3 bin lira geliri olmalıdır.

Diğer bankaların kredilerinde uyguladığı kredi tahsis ücretinden farklı olarak Citi Bank; bu kredi kapsamında müşterilerine kullandıkları finansman meblağının binde dördü oranında masraf yansıtmaktadır. 25 bin Türk Lirası likidite kullanımında bu ücret müşterinin karşısına 100 Türk Lirası olarak çıkacaktır. Ayrıca müşterilerin hayat sigortası yaptırmaları diğer bankalarda olduğu gibi mecburidir. Hayat sigortası poliçe prim ücretleri kişin yaşına bağlı olarak farklılık göstermekle birlikte, her durumda müşterilerden tahsil edilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol