Ana SayfaGündem2. El Taşıt Alacaklara İş Bankası’ndan Müjde: Faiz Oranları İndirildi!

2. El Taşıt Alacaklara İş Bankası’ndan Müjde: Faiz Oranları İndirildi!
2

-

İş Bankası tıpkı sıfır kilometre araçların alımı için uyguladığı faiz oranı indirim kampanyası gibi, ikinci el araç alımı için kullanılan kredilerin de faiz oranlarında indirime gitti. Bu sayede ikinci el taşıt almak isteyenler sadece alacakları aracı rehin göstererek uygun faiz oranları ile finansman olanağına sahip olabilecekler.

Kampanya kapsamında banka tarafından müşterilere azami 48 ay vade süresi sunulmaktadır. 48 ay vade ile maksimum 40 bin Türk Lirası’na kadar İş Bankası’ndan likidite desteği almak isteyen müşteriler aylık yüzde 1,13 faiz oranına tabi olacaklardır. Bu faiz oranı daha kısa vadeler için de geçerlidir.

Kredi Masraf Tutarı Binde 5, Kart Sahibi Olmak Zorunlu!

İş Bankası, bu kredi kampanyasından faydalanarak ikinci el taşıt sahibi olmak isteyen müşterilerinden; hali hazırda kendi bankasına ait bir hesap kartı yahut kredi kartı sahibi olmasını beklemektedir. Müşteriler kampanyadan ancak bu şekilde yararlanabilmektedirler. İş Bankası’ndan kredi kartı sahibi olan ve bu kampanyadan faydalanan müşterilere banka ekstra 100 lira değerinde maxipuan da vermektedir.

Kampanya kapsamında müşterilerden çekilen kredi meblağının binde beşi oranında masraf alınmaktadır. Ayrıca taşıtın kasko poliçe prim ücreti de müşteri tarafından ödenmek durumundadır. İş Bankası’ndan söz konusu kampanya uyarınca 40 bin Türk Lirası finansman desteği alan bir müşteri; 48 ay vade ile borcunu geri ödemek isterse bankaya aylık 1.140 Türk Lirası geri ödeme yapması gerekecektir. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,397TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol