Ana SayfaGündemBalıkesir Valisi Okul Yaptıran Hayırseverleri Ziyaret Etti

Balıkesir Valisi Okul Yaptıran Hayırseverleri Ziyaret Etti
B

-

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, İlçede mevcut olan okullara ek bina ve anaokulu yaptırmak isteyen, aynı zamanda okul yaptıran hayırseverleri ziyarette bulundu. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde olan Cunda Uygulama Oteli’nde Balıkesir Eğitim Nitelik Geliştirme ve İnceleme (BENGİ) Projesi Eğitim Çalıştayı için Ayvalık’ ta bulunan Vali Yazıcı, eğitime yatırım yapan hayırseverleri ziyarette bulundu

Eğitim Gönüllülerine Çiçekli Ziyaret

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı eğitime katkıda bulunan hayırseverlere bir buket çiçek götürdü. Hayırsever Fahri Kiraz, Cihan Şişman, Mesut Yavuz eğitime gönül veren hayırseverler olarak Vali Yazıcı tarafından ziyaret edildiler. Vali Yazıcı eğitime yapılan yatırımlardan dolayı memnuniyetini ifade etti. 

Vali yazıcı yapmış olduğu açıklamada, eğitime yapılacak katkının belki de yüzyıllar boyu devam edeceğini belirtirken, memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi: ” Hayırseverlerimizin yaptırdığı okullarda yetişecek yüzlerce, binlerce genç bu Ülkeye kendi alanlarında hizmet edecekler. Ekonomik durumu iyi olan herkese Cihan Şişman’ ı örnek göstermek istiyorum. Eğitime yapılan, insana yapılan yatırım en büyük yatırımlardır. Karşılığı bana göre parayla ölçülemez. Eğitimin insana kazandıracaklarının bir sınırı yok. Buna göre hayırseverlerin çoğalmasını, okulumuzun çoğalmasını, gençlerin istedikleri okullarda eğitim almasını istiyoruz” ifadelerini kullandı. 

Eğitimin anlam ve önemini vurgulayan Vali Yazıcı, tüm çocukların temiz, nezih, modern yapılarda olan bir eğitim almaları gerektiğini belirten açıklamalarda bulundu. Daha sonra Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, yapmış olduğu ziyaretin ardından küçük çocuklara hediyeler vererek ayrıldı. 

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol