Ekonomi Nakdini Değerlendirmek İsteyenler İçin Odeabank’tan Oksijen Hesap!

Nakdini Değerlendirmek İsteyenler İçin Odeabank’tan Oksijen Hesap!

Son Güncelleme:

Odeabank sahip olduğu mevduatı vadeli hesapta değerlendirmek isteyen müşterileri için “Oksijen Hesap” adında yeni bir bankacılık ürünü geliştirdi. Oksijen hesap ile vadesiz kullanım tutarı minimum 2 bin Türk Lirası olmak üzere kalan birikim miktarına 50 bin Türk Lirasına kadar yüzde 12 oranında faiz uygulanmaktadır.

Sahip olunan meblağ 50 bin lira ise, 2 bin lirası banka tarafından vadesiz olarak acil kullanımlarınız için ayrılmaktadır. Kalan meblağa ise söz konusu orandan faiz uygulanmaktadır. Yani 50 bin lira için bu tutar 48 bin Türk Lirasıdır. Banka dönem dönem azami faiz oranında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Arkadaşını da Getirene 2 Yıl Bankacılık İşlemleri Ücretsiz!

50 bin Türk Lirası üzerinde faiz oranlarında azalma yaşanmaktadır. 50 bin Türk Lirası ile 100 bin Türk Lirası arasındaki mevduatlar için banka tarafından yüzde 11 oranında faiz öngörülmektedir.

Müşterinin bankaya yatıracağı meblağ 100 bin Türk Lirası ile 250 Bin Türk Lirası arasında olması durumunda ise yararlanacağı faiz oranı bir kademe daha düşerek yüzde 9 seviyesine gelmektedir. 250 bin Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası arasındaki mevduatlar için ise banka tarafından yüzde 8 oranında faiz sunulmaktadır.

Odeabank, müşterisinin bir yakınına yahut tanıdığına kendisini tavsiye etmesi ile birlikte söz konusu kişinin Oksijen hesaba başvurması durumunda; tavsiye eden müşteriye tam 2 yıl boyunca ücretsiz bankacılık hizmeti vermektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,253BeğenenlerBeğen
6TakipçilerTakip Et
6,785TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,510TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler