Ana SayfaGündemAlbaraka Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı Kâr Oranlarını İndirdi!

Albaraka Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı Kâr Oranlarını İndirdi!
A

-

Albaraka Türk Katılım Bankası konut finansmanı kampanyasında kâr payı oranlarını düşürdü. Banka tarafından yapılan son güncelleme ile birlikte vatandaşlar 1 aydan 120 aya kadar tercih ettikleri bütün vade seçenekleri için aynı orana tabi olacaklar. Albaraka Türk Katılım Bankası daha önce konut finansmanında dereceli oran sistemi uygulamaktaydı ve kâr oranları aylık yüzde 0,99’a kadar çıkmaktaydı.

Söz konusu kampanyadan yararlanarak kiradan kurtulmak yahut yeni ev satın almak isteyen vatandaşlar; satın almak istedikleri evin değerinin yüzde 80’ine kadar finansman olanağına sahiptirler.

1 Ay İçin de Aynı Faiz Oranı 120 Ay İçin de!

Albaraka Türk Katılım Bankası konut finansmanı kampanyası dahilinde likidite edinmek isteyen müşterilerine 120 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Banka sunduğu bütün vade seçenekleri için müşterilerine sabit kâr payı oranı uygulamaktadır. 120 aya kadar tüm vade seçenekleri için oran aylık yüzde 0,95 düzeyinde sabit tutulmaktadır.

Bununla birlikte; konut finansmanı alan vatandaşlardan banka tarafından kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Dosya masrafı da denilen bu ücret kullanılan finansman meblağına göre değişiklik arz etmekle birlikte oran olarak binde beş noktasında sabittir. Ayrıca kampanyadan yararlanan müşterilerin DASK ( Deprem Ve Doğal Afet Sigortası) ve konut sigortası yaptırma zorunluluğu vardır. Söz konusu poliçelerin prim ücretleri banka tarafından müşterilere yansıtılmaktadır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol