QNB Finansbank’tan Borç Transferi Kredisi

0

Ekonomik olarak zor zamanlar geçiren yahut bir kaç bankaya çeşitli kredi taksitleri ödemek zorunda olan müşteriler için bir kolaylık düşünen QNB Finansbank; borç transferi kredisi kampanyasını duyurdu.

Çeşitli bankalardaki borçlarını QNB Finansbank’a taşıyan müşteriler; borçlarını tek kalemde ödeyebilmektedirler. Kampanya kapsamında aylık yüzde 1,15’den başlayan faiz oranları ile müşterilere borç transferi kredisi imkanı sunulmaktadır.

48 Aya Kadar Vade Olanağı İle Borçları Tek Çatı Altında Toplama Fırsatı!

Kampanya dahilinde kredi geri ödemeleri 48 aya varan vadelerle yapılmaktadır. Borç transferi kredisinde bankaya ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçları taşınabilmektedir. Lakin kampanya kapsamında konut kredisi, ek hesap ve QNB Finansbank’taki borçlar bankaya transfer edilememektedir.

Banka müşterinin karşı bankaya olan kredi borcunun tamamını, karşı bankaya transfer edebilmektedir. Lakin bankanın transfer ettiği ücret şube ekranında görülen borçtan daha az miktarda olamamaktadır. Borç transferi kampanyasında kredi tutarı karşı bankanın kredi kartı numarasına yollanılmakta olduğu için müşterinin herhangi bir işlem yapması gerekmemektedir. Fakat kredi kartına yapılan ödeme konusunda bankayı arayıp bilgilendirmelidir.

Borçlarını tek elden ödemek isteyen müşteriler aylık yüzde 1,15’ten başlayan faiz oranları ile borç transferi kredisi kampanyasından yararlanmak için QNB Finansbank şubelerine müracaat edebilirler. Kampanya kapsamında müşteriden yüzde 0,5 oranında kredi tahsis ücreti talep edilmekte, ayrıca müşterinin hayat sigortası yaptırması zorunlu tutulmaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın