Halk Bankası’ndan Bireysel Destek Kredisi Kampanyası

0

Halk Bankası, konut sahibi müşterilerine gayrimenkullerini ipotek etmeleri karşılığında yüksek miktarlı ihtiyaç kredisi olanağı tanıyor. Banka tarafından bireysel destek kredisi adı ile duyurulan kampanya kapsamında müşteriler kefilsiz şekilde kredi çekme imkanına kavuşuyor.

Bireysel destek kredisi kampanyası uyarınca Halk Bankası tarafından müşterilere azami 48 aya kadar vade olanağı sunulmaktadır.

Bütün Vade Seçeneklerinde Geçerli Tek Faiz Oranı Aylık Yüzde 1,15!

Halk Bankası tarafından 1 ile 48 ay vade aralığında sunulan krediden, müşteri tercihi hangi vade için olursa olsun faiz oranı değişmemektedir. Bütün vade seçenekleri için geçerli oran aylık yüzde 1,15’tir.

Halk Bankası kredi kampanyası dahilinde müşterilerin ipotek gösterdikleri evin değeri üzerinden finansman desteği sunmaktadır. Müşteri, ipotek gösterilen konutun ekspertiz değerinin maksimum yüzde 80’ine kadar likidite kullanma hakkına sahiptir.

Banka müşterilerden; ipotek aldığı konutun ekspertiz ücretini talep etmektedir. Ayrıca konutun ipotek edilmesi için gereken ipotek tesis ücreti de müşterilere yansıtılmaktadır. Bununla birlikte bireysel destek kredisinde müşterilere dosya masrafı da uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti olarak da tabir edilen ücret, kullanılan kredi meblağının binde beşi tutarındadır. 100 bin Türk Lirası kredi kullanımında müşteriye yansıtılacak tutar 500 Türk Lirasıdır.

İpotek gösterilen konuta DASK (Doğal Afet ve Deprem Sigortası) ile konut sigortası yaptırmak zorunlu olup, bu sigortaların poliçe prim ücretleri de müşteri tarafından ödenmek durumundadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın