ING Bank’tan İkinci El Taşıt Kredisi! Üstelik Kefilsiz: Faiz Oranı Yüzde 0,99!

0

İkinci el araç satın almak isteyen müşteriler; kefilsiz sigortasız uygun faiz oranı ve vade seçenekleri ile araç sahibi olabilirler. ING Bank düzenlediği kampanya kapsamında 8 yaşına kadar olan ikinci el taşıtlar için aylık yüzde 0,99 ile 1,44 arasında faiz uyguluyor.

Ferdi Kaza ve Hayat Sigortası Zorunluluğu Yok!

Kampanya dahilinde vade aralığı ise 3 ay ile 48 ay arasıdır. Alacağı ikinci el taşıt için kredi kullanan müşteri 3- 48 ay arasındaki vadelerle kendine uygun ödeme planını yapabilmektedir. Müşteri kampanya dahilinde sağladığı finansmanı 3- 6 ay vadede ödediği takdirde taksit tutarı yüzde 0,99 faiz oranından uygulanmaktadır.

Müşteri 9 ila 48 ay arası bir vade tercih ettiğinde kullanacağı kredinin faiz oranı aylık yüzde 1,44 olacaktır. Müşteri kampanya kapsamında kredi geri ödemelerini eşit taksitle yapabildiği gibi 3 ay erteleme ile de ödeyebilmektedir. Müşterinin 3 ay erteleme talebi olduğu durumda dahi toplam vade 48 ayı aşamamaktadır.

Taşıt kredilerinde zorunlu tutulan ve müşteriye ekstra mali yük getiren ferdi kaza ve hayat sigortası; ING Bank’ın ikinci el taşıt kredisi kampanyası dahilinde zorunlu tutulmamıştır. Ayrıca banka kredi talebinde bulunan müşteriden kefil talep etmemektedir. Kefilsiz ikinci el taşıt kredisi kullanabilirsiniz. Bunun için müşterinin aldığı aracı teminat olarak göstermesi yeterli olmaktadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın