Yapı Kredi’den Mobilden ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi Fırsatı!

0

Yapı Kredi gelişen teknoloji ile birlikte müşterilerinin kredi ihtiyaçlarını online hizmet vererek de karşılıyor. Yapı Kredi şubesine gitmeye gerek kalmadan ihtiyaç krediniz anında hesabınızda olabilir.

Bankanın mobilden ve internetten anında, şubesiz kredi kampanyasına göre haftanın 7 günü 24 saat boyunca online hizmet alabilmekte ve finansman sağlanabilmektedir. Bankanın mobil veya internet şubelerinden yapılacak olan başvurulara anında cevap gelmekte ve onay alındığı takdirde talep edilen meblağda kredi müşterinin hesabına geçmektedir.

48 Aya Kadar Vade Olanağı Mevcut!

Bankadan online olarak 1.000 ila 10 bin Türk Lirası ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir. Lakin ön onaylı kredi kullanımlarında 75 bin Türk Lirası finansman sağlamak mümkün olabilmektedir. Kampanya kapsamında kullanılacak kredi için aylık faiz oranları kullanılan kredinin miktarına ve ödeme yapılacak vade süresine bağlı olmak üzere yüzde 1,25 ile yüzde 1,42 arasında değişiklik arz etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor

Kampanya kapsamında banka 48 aya kadar vade seçenekleri sunmuştur. Vade ve faiz seçenekleri müşteri özeline göre farklılık göstermektedir. Kampanya dahilinde müşteriden kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i oranında kredi tahsis ücreti talep edilmektedir.

Mobil ya da internet şubelerinden kredi talebinde bulunulup onay alındığı anda kredi tutarı müşterinin hesabına geçmektedir. Kampanya uyarınca banka hayat sigortası yaptırmayı zorunlu tutmuştur ve hayat sigortası poliçe primi müşteri tarafından ödenmektedir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın