HSBC Son Sürat Taşıt Kredisi’nde Faiz Oranını Aylık Yüzde 1,25 Seviyesine İndirdi!

0

HSBC’nin taşıt kredilerindeki avantajlı kampanyalarıyla ister 0 km ister ikinci el araca sahip olabilirsiniz. Uygun faiz ve vade seçenekleriyle taşıt kredisi HSBC’de müşterilerini bekliyor.

HSBC duyurduğu “Son Sürat Taşıt Kredisi” kampanyası ile müşterilerinin hayallerini gerçekleştirmeye devam ediyor. Kampanya kapsamında faiz oranları banka tarafından aylık yüzde 1,25 düzeyine çekilmiştir.

Taşıt Değerinin Yüzde 70’ine Kadar Kredi Olanağı!

Son sürat taşıt kredisi kampanyası dahilinde maksimum 48 aya kadar vadelendirme yapılabilmektedir. Kullanılabilecek maksimum kredi; 0 km araç alımlarında aracın mali değeri 50 bin Türk Lirası’nın üzerinde ise, 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’i; 50 bin Türk Lirası’nı aşan kısmının ise yüzde 50’si kredi olarak alınabilmektedir. Kampanya uyarınca ikinci el taşıt alabilmek için finansman desteği isteyen müşterilere ise banka alınacak ikinci el taşıtın piyasa değerinin yüzde 70’i kadar finansman sağlayabilmektedir.

Son Sürat Taşıt Kredisi kampanyası kapsamında banka kefil istememektedir. Kefilsiz, yalnızca taşıt rehni teminatı ile banka müşteriye likidite sağlamaktadır. Kampanya dahilinde kredi geri ödemeleri müşteriye göre düzenlenebileceği gibi müşteri “ara ödeme”, “erken ödeme”, “otomatik ödeme” avantajlarından faydalanabilmektedir. Kampanya uyarınca müşterinin talebine binaen hayat sigortası yapılabilmektedir. Kredi kullanımında tek sefere mahsus olmak üzere kredi tahsis ücreti kredi; miktarının binde 5’i oranında müşteriden tahsil edilir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın