Ana SayfaEkonomiDenizbank Web'de Mevduat Hesabı ile Müşterilerine Yüksek Faiz Oranı Sağlıyor!

Denizbank Web’de Mevduat Hesabı ile Müşterilerine Yüksek Faiz Oranı Sağlıyor!

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, mevduatını kendisine getiren müşterilerine Web’de Mevduat hesabı ile yüksek getiri sağlıyor. Hesap dahilinde müşterilere farklı vade dilimlerinde yükse faiz oranı olanağı tanımaktadır.

Web’de Mevduat hesabında banka tarafından müşterilerine, 1 günden 400 güne kadar yüksek getiri imkanı tanınmaktadır.

Web’de Mevduat Hesabında Maksimum Oran Yüzde 10,65!

Denizbank tarafından Web’de Mevduat hesabı kapsamında farklı mevduat dilimleri tayin edilmiştir. 1 lira ile 25 bin Türk Lirası arasındaki mevduatlar için farklı faiz oranları uygulanırken, 25 bin Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası arasındaki mevduatlar için daha farklı faiz oranları ön görülmektedir.

Azami 25 bin Türk Lirasına kadar mevduatını bu hesapta değerlendirmek isteyen müşterilere; 1 aylık zaman dilimi için yüzde 7, iki aylık zaman dilimi için yüzde 10,65 oranında faiz olanağı tanınmaktadır. İki aydan 400 güne kadar ise oran yüzde 10,55’dir.

25 bin Türk Lirası ile 100 bin Türk Lirası arasındaki mevduatını Denizbank’a getiren müşteriye banka tarafından; 1 ay süre için yüzde 7, iki aylık süre için yüzde 10,45 oranında faiz imkanı tanınmaktadır. İki aydan 400 güne kadar ise faiz oranı yüzde 10,30 seviyesindedir.

Deniz Bank mevduat faiz oranlarını değiştirme hakkının her daim saklı olduğunu belirttiğinden, müşterilerin mevduatlarını yatırmadan önce güncel faiz oranlarını öğrenmeleri önem arz etmektedir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
67TakipçilerTakip Et
2,215TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.

Lansman Ne Demek? Lansman Fiyat Avantajlı Mıdır?

Lansman Fransızca kökenlidir. Anlamı, tanıtım, ortaya çıkarma ya da tanıtma olarak bilinmektedir. Karşımıza genel olarak haberlerde ve televizyon reklamlarında çıkan lansmanla, piyasaya yeni çıkan bir ürünün satışa çıkmasında ya da bu ürünün tanıtımının yapılmasında sık sık karşılaşırız.

Fibabanka Lise Mezunu Engelli Memur Alımları Başladı!

Fibabanka tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda en az lise mezunu engelli memur alımları...

Kuveyt Türk 3 Farklı İlde Gişe Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türkiye'de 300'den fazla şubesi olan ve 5000'den fazla da çalışanı olan Kuveyt Türk Katılım Bankası bünyesinde istihdam etmek için Gişe Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.