Ekonomi Denizbank Web'de Mevduat Hesabı ile Müşterilerine Yüksek Faiz Oranı Sağlıyor!

Denizbank Web’de Mevduat Hesabı ile Müşterilerine Yüksek Faiz Oranı Sağlıyor!

Son Güncelleme:

Denizbank, mevduatını kendisine getiren müşterilerine Web’de Mevduat hesabı ile yüksek getiri sağlıyor. Hesap dahilinde müşterilere farklı vade dilimlerinde yükse faiz oranı olanağı tanımaktadır.

Web’de Mevduat hesabında banka tarafından müşterilerine, 1 günden 400 güne kadar yüksek getiri imkanı tanınmaktadır.

Web’de Mevduat Hesabında Maksimum Oran Yüzde 10,65!

Denizbank tarafından Web’de Mevduat hesabı kapsamında farklı mevduat dilimleri tayin edilmiştir. 1 lira ile 25 bin Türk Lirası arasındaki mevduatlar için farklı faiz oranları uygulanırken, 25 bin Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası arasındaki mevduatlar için daha farklı faiz oranları ön görülmektedir.

Azami 25 bin Türk Lirasına kadar mevduatını bu hesapta değerlendirmek isteyen müşterilere; 1 aylık zaman dilimi için yüzde 7, iki aylık zaman dilimi için yüzde 10,65 oranında faiz olanağı tanınmaktadır. İki aydan 400 güne kadar ise oran yüzde 10,55’dir.

25 bin Türk Lirası ile 100 bin Türk Lirası arasındaki mevduatını Denizbank’a getiren müşteriye banka tarafından; 1 ay süre için yüzde 7, iki aylık süre için yüzde 10,45 oranında faiz imkanı tanınmaktadır. İki aydan 400 güne kadar ise faiz oranı yüzde 10,30 seviyesindedir.

Deniz Bank mevduat faiz oranlarını değiştirme hakkının her daim saklı olduğunu belirttiğinden, müşterilerin mevduatlarını yatırmadan önce güncel faiz oranlarını öğrenmeleri önem arz etmektedir.

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

51,131BeğenenlerBeğen
7,251TakipçilerTakip Et
14TakipçilerTakip Et
2,493TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler