Türkiye’de Üretilen İlk Hibrit Otomobil: Toyota C-HR Satışa Çıktı!

0

Toyota C- HR’yi tanıttı. Hibrit ve crossover olan Toyota’nın son teknoloji ürünü aracından beklentiler çok fazla. Toyota, bu araç ile birlikte Türkiye pazarında “Corolla” modelinin haricinde de var olabileceğini kanıtlamak istiyor. Tüketiciler ise hibrit ve crossover özellikleri bulunan araçtan üstün performansla birlikte tasarruf da bekliyor.

Hükümet tarafından son yapılan Özel Tüketim Verisi (ÖTV) düzenlemesinden sonra dizel otomobillerden daha ekonomik fiyat seçenekleri ile araç bugünden (15 Kasım 2016) itibaren satışa sunuldu.

Almak İsteyenler Acele Etmeli, Kasım Ayı Sonuna Kadar Lansman Fiyatı ile Sunulacak Araç Sınırlı Sayıda!

Toyota C-HR’nin, kasım ayı sonuna kadar özel lansman fiyatı ile satışa sunulacağı açıklandı. Aracın lansman fiyatından yararlanabileceklerin sayısı ancak bin kişi olduğu için, bu aracı almak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor. 10 bine yakın kişinin Toyota’ya ön talepte bulunduğu açıklandı. Dolayısı ile her 10 kişiden ancak biri lansman fiyatından yararlanacak şanslı kişi olabilecek.  

Toyota C-HR için bu yıl sonuna kadar 2 bin 650 adet satış rakamı belirlenmiş durumda. Bu rakamın üzerine bu yıl özelinde çıkılamayacak. Gelecek yıl ise Toyota C-HR’nin 10 bini aşkın satış rakamına ulaşacağı tahmin ediliyor.

Farklı tasarımıyla ve üstün özellikleri ile dikkat çeken Toyota C-HR’nin; görselliğe önem veren müşterilerin ilgisini çekeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın