Vakıfbank’tan Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

0

İhtiyaç kredisi azami üst sınırının müşterilere düşük gelmesi itibari ile Vakıfbank arsa teminatlı ihtiyaç kredisi kampanyasını hazırladı. “Arsa İpoteği Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi” kampanyası ile yüksek miktarda tüketici kredisi sağlamak artık mümkün.

Vakıfbank duyurduğu kampanya kapsamında tüketici kredisi kullanmak isteyen müşterilerine yüksek miktarda finansman sağlayabilmektedir. Kampanya dahilinde banka, ipotek edilen gayrimenkulün ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kadar müşteriye likidite sağlama olanağı sunmaktadır.

48 Aya Kadar Vade İle Aylık Yüzde 1,30 Faiz Oranı!

Vakıfbank’tan arsa ipoteği karşılığı taksitli ihtiyaç kredisi kampanyası uyarınca kullanılan kredi tutarına uygulanacak olan aylık faiz oranı yüzde 1,30’dur. 48 aya varan vade seçenekleri ile müşteri geri ödemelerini taksitlendirebilmektedir. Kampanya kapsamında kredi kullanımında banka müşteriden arsa ekspertiz raporunu talep etmektedir. Ekspertiz ücreti gayrimenkulün metrekaresi ve lokasyonuna göre değişmekle birlikte ortalama 800 Türk Lirası kadardır.

Banka müşteriye hayat sigortası yapmayı zorunlu tutmakla birlikte, sigorta poliçe primi müşterinin yaşına bağlı olmak üzere ortalama 200 Türk Lirası’dır. Ekspertiz ve hayat sigortası ücretleri müşteriden talep edilmektedir. Ayrıca kampanya dahilinde aylık yüzde 1,30 faiz oranı ile kullanılan kredi miktarına göre binde 5 oranında kredi tahsis ücreti banka tarafından alınmaktadır.

Arsa ipoteği karşılığında kredi ticari müşteriler hariç olmak üzere belirli ve düzenli bir gelire sahip olan ve kredi skoru olumlu olan müşterilere verilebilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın