Ana SayfaGündemAraç Finansmanınız Albaraka Türk Katılım Bankası’nda Hazır!

Araç Finansmanınız Albaraka Türk Katılım Bankası’nda Hazır!
A

-

Yeni bir araç almak isteyen müşteriler Albaraka’nın uyguladığı kampanyalı kâr oranlarından yararlanarak finansman desteği sağlayabilmektedirler. Albaraka kampanya kapsamında 0 km araçlar ve ikinci el araçlar için farklı kâr oranlarından likidite sağlamaktadır.

Kampanya uyarınca Türk Lirası cinsinden sağlanan finansman maksimum 48 aya kadar vadelerle ödenebilmekte iken döviz kurundan sağlanan likidite, 36 aya kadar vadelerle geri ödenebilmektedir. Taşıt finansmanı için döviz kuru seçimi yalnızca ticari müşteriler için geçerlidir.

Alınacak Aracın Değerin Yüzde 70’ine Kadar Finansman Olanağı!

Banka kampanya dahilinde 0 km araçlarda aylık yüzde 1,25 kâr oranı uygulamakta iken ikinci el araç alımı için sağlanan likiditede aylık yüzde 1,30 kâr oranı öngörmektedir. İkinci el taşıt finansmanı sağlamak için müşterinin satın alacağı araç maksimum 5 yaşında olmalıdır. Banka tarafından sağlanacak finansman desteği satın alınacak taşıtın finansal değeri 50 bin Türk Lirası ve altında ise bedelin yüzde 70’i kadardır.

Söz konusu araç bedeli 50 bin Türk Lirası’nın üstünde ise; 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’i, 50 bin Türk Lirası’nın üstünde kalan kısmının ise yüzde 50’si finansman olarak verilebilmektedir. Bir örnekle açıklanacak olursa; satın alınacak araç 50 bin Türk Lirası değerinde ise 50.000*0,70 = 35 bin Türk Lirası likidite sağlanabilmektedir. Söz konusu araç bedelinin 70 bin Türk Lirası olduğu durumda ise banka 50.000*0,70 + 20.000*0,5 = 45 bin Türk Lirası finansman desteği sağlayabilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol