İhtiyacınıza Albaraka’dan Finansman Fırsatı!

0

Ev yenilemek, mobilya, beyaz eşya gibi ürünler almak istiyorsanız Albaraka’nın ihtiyaç finansmanından yararlanabilirsiniz. Banka uygun kâr oranları ve ödeme seçenekleri ile müşterilerine likidite desteği sağlamaya devam ediyor. Albaraka tüketici finansmanında aylık yüzde 1,25 kâr oranı uygulamaktadır.

Aylık yüzde 1,25 kâr oranı ile temin edilen finansman geri ödemeleri 48 aya kadar olan vade seçenekleri ile yapılmaktadır. Finansman geri ödemeleri aylık eşit taksitlerle yapılabildiği gibi müşteri özelinde düzenlenerek esnetilebilmekte, 2 ayda bir, 3 ayda bir şeklinde ödeme yapılabilmektedir.

Azami Miktar 50 Bin Türk Lirası!

Kampanya dahilinde müşteri 1.000 Türk Lirası’ndan 50 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlayabilmektedir. Tüketici finansmanı kampanyası kapsamında müşteriden finansman tahsis ücreti talep edilmektedir. Dosya masrafı olarak da bilinen finansman tahsis ücreti banka tarafından sağlanılan finansman miktarının binde 5’i kadardır.

Ayrıca kampanya uyarınca müşteriden ferdi kaza sigortası prim ücreti talep edilmektedir. Ferdi kaza sigortası, tüketici likiditesi sağlamak isteyen müşterinin yaşına göre farklılık arz etmektedir. Bir örnekle açıklamak gerekirse; 10 bin Türk Lirası finansman sağlamak isteyen müşteri aylık yüzde 1,25 kâr oranı ile 24 ay vadede ödeme sözü verdiğinde, aylık finansman geri ödeme taksitleri 500 Türk Lirası’nı bulacaktır. Müşterinin 24 ayda toplam geri ödeyeceği meblağ 11 bin 982 Türk Lirası olacaktır. Ayrıca müşteri 50 Türk Lirası finansman tahsis ücreti ödemek durumundadır.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın