Ana SayfaKredilerMemur-Sen Üyelerine Şekerbank’tan Özel Kredi Kampanyası

Memur-Sen Üyelerine Şekerbank’tan Özel Kredi Kampanyası
M

-

Müşteri portföyüne göre kredi kampanyaları düzenleyen Şekerbank Memur-Sen Konfederasyonu üyeleri için de avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Kampanya bu yıl sonunda sona eriyor.

Memur- Sen üyelerine özel ihtiyaç kredisi kampanyasında azami kredi limiti 30 bin Türk Lirası’dır. Kampanya kapsamında aylık faiz oranı yüzde 1,49’dur. Aylık 1,49 faiz oranı ile finansman sağlayan Memur- Sen üyesi kredi geri ödemelerini 48 aya kadar olan vade seçenekleriyle yapabilmektedir.

Bütün Vadeler İçin Aynı Faiz Oranı!

Şekerbank 48 aya varan vadelerde faiz oranını değiştirmemektedir. Ödeme seçenekleri 48 ayı aşmamak suretiyle müşteri özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kampanya uyarınca kredi geri ödemelerinde müşterinin isteğine göre 3 ay taksit ertelemesi yapılabilmektedir.

Kampanya dahilinde bankadan likidite sağlayan bir müşteri, kullandığı kredi miktarının yüzde 0,5’i kadar kredi tahsis ücreti ödemek durumundadır. Örnek bir hesaplama yapılacak olursa; aylık yüzde 1,49 faiz oranı ile 48 vadede ödeme sözü vererek 10 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşterinin aylık taksitleri 312 Türk Lirası civarında olmaktadır. Kampanya kapsamında çekilen 10 bin Türk Lirası 15 bin Türk Lirası civarında geri ödenecektir. Aylık yüzde 1,49 faiz oranı ile kullanılan kredinin müşteriye maliyeti aylık yüzde 2,0056 oranında olmakla birlikte yıllık ise yüzde 24,06 oranında olmaktadır. Ayrıca bu meblağ üzerinden hesaplandığında; müşterinin 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti, 2,5 Türk Lirası ise BSMV ( Banka Sigorta Muamele Vergisi) olmak üzere toplam 52,5 Türk Lirası masraf ödemesi yapması gerekecektir. Kampanya kapsamında müşteri hayat sigortası yaptırmaya banka tarafından zorunlu tutulmuştur. Hayat sigortası müşterinin yaşına göre değişkenlik göstermekle birlikte sigorta poliçe prim ücreti müşteri tarafından ödenmektedir.

Memur- Sen kampanyası koşullarına göre banka likidite sağlamak için müşteriden kefil istememektedir, fakat müşteri özellikleri incelendiğinde banka gerekli gördüğü takdirde kefil isteme hakkını saklı tutmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda banka müşteriden ilave belgeler ve teminat talep edebilmektedir. Memur-Sen kampanyası bu yıl sonunda sona erecektir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol