Ana SayfaKredilerOdeabank Nakit Hazır Kredisi Kampanyası: Üstelik Başvurusu Hem Bankadan Hem PTT’den Yapılabiliyor!

Odeabank Nakit Hazır Kredisi Kampanyası: Üstelik Başvurusu Hem Bankadan Hem PTT’den Yapılabiliyor!
O

-

Odeabank “Nakit Hazır Kredisi” kampanyası ile nakde ihtiyacınız olduğu anda paranız anında hesabınızda. Nakit hazır kredisi kampanyası kapsamında faiz oranı aylık yüzde 1,24’den başlamaktadır.

Kampanya koşullarına göre banka tarafından müşteriye yapılacak skorlama sonucunda, banka müşteriye özel faiz oranını belirlemektedir. Faiz oranları aylık yüzde 1,24 ile 1,79 arasındadır. Yani bankanın yaptığı inceleme sonucunda müşterinin kredi skoru düşük olsa dahi maksimum uygulanabilecek faiz oranı aylık yüzde 1,79’dur.

Kredi Notuna Göre Faiz Oranı, Azami Vade 48 Ay!

Kampanya dahilinde kredi geri ödemeleri 48 aya kadar olan vade seçenekleri ile ödenebilmektedir. Banka kampanya kapsamında müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Halk arasında dosya masrafı olarak bilinen kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının yüzde 0,5’i oranında olmaktadır. Ayrıca kampanya uyarınca müşterinin hayat sigortası yaptırması zaruri olmakla birlikte sigorta poliçe prim ücreti müşteriye aittir.

Kampanya koşullarından yararlanarak aylık 1,24 faiz oranı ve 24 ay vadede kredi geri ödemesini yapma koşulu ile 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri; aylık 498,5 Türk Lirası kredi taksiti ödemek durumundadır. 10 bin Türk Lirası olarak kullanılan kredi yaklaşık 12 bin Türk Lirası olarak geri ödenecektir. Kredi için bankaya ödenen masraflar; kredi tahsis ücreti 50 Türk Lirası ve BSMV (Banka Sigorta Muamele Vergisi) 2,5 Türk Lirası olmak üzere toplamda 52,5 Türk Lirası olacaktır. Hayat sigortası ücreti müşterinin yaşına göre değişmekte olup yukarıdaki hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Kampanya kapsamında banka gerekli gördüğü takdirde müşteriden gelir belgesi talep edebilir. Ayrıca kampanya koşullarından 75 yaşını aşmamış bireysel müşteriler faydalanabilmektedir. Kampanya kapsamında kredi başvurusu yapan müşteri, koşullar uygun olduğu takdirde banka tarafından aranarak kredi onaylama işlemi için banka şubelerine yahut PTT şubelerine yönlendirilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol