Şekerbank Taşıt Kredisi Kampanyası!

0

Şekerbank, taşıt almak isteyen müşterilerinin de müşterilerinin yanında. Banka, sunduğu avantajlı taşıt kredisi kampanyalarıyla müşterilerinin istedikleri arabaları almalarına yardımcı oluyor. Şekerbank bu kapsamda 100 bin Türk Lirası’na kadar finansman imkanı sağlıyor.

Şekerbank’ın yeni taşıt kredisi kampanyasında 48 aya varan vade seçenekleri mevcut. Azami 100 bin Türk Lirası’na kadar kullanılabilecek kredi farklı faiz oranları ile çekilebilmektedir. Kredi geri ödemelerinin yapılacağı vadeye göre aylık faiz oranları yüzde 1,27’den başlamaktadır.

En Kısa Vadede En Düşük Faiz Oranı!

3- 24 ay arası vadelerle kredi geri ödemeleri yapılmak istendiğinde uygulanacak olan faiz oranı aylık yüzde 1,27’dir. 25 ila 48 ay içerisinde ödemeler tamamlanmak istediğinde ise aylık faiz oranı yüzde 1,29 olmaktadır.

Banka kampanya kapsamında müşterisine; satın alınacak araba bedeli 50 bin Türk Lirası veya 50 bin Türk Lirası’nın altında ise bedelin yüzde 70’i kadarını, satın alınacak araba bedeli 50 bin Türk Lirası’nın üstünde ise bedelin 50 bin Türk Lirası’na kadar olan kısmının yüzde 70’ini, kalan kısmının ise yüzde 50’sini finansman olarak sağlamaktadır. Bir örnekle açıklamak gerekirse piyasa değeri 80 bin Türk Lirası olan bir otomobil için kredi başvurusunda bulunan müşteriye, uygun şartlar sağlandığı takdirde 50.000 * 0,70 + 30.000 * 0,50 = 50.000 Türk Lirası finansman sağlanabilecektir. Lakin banka yasal koşullara göre aylık taksitleri müşteri gelirinin 3’te 2’sini aşmayacak şekilde likidite sağlayabilmektedir.

Kampanya dahilinde müşterinden kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti tahsil edilmektedir. Kredi kullanan müşteri kampanya uyarınca hayat sigortası ve ferdi kaza sigortası yaptırmak durumundadır. Sigorta poliçe primleri müşteri tarafından ödenmek durumundadır. Ayrıca kampanya kapsamında müşterinin kasko yaptırması zorunluluk arz etmektedir. Araç üzerine Şekerbank tarafından konulacak rehin için gereken araç rehin bedeli de, kampanya koşullarına göre banka tarafından müşteriden tahsil edilmektedir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın