Ana SayfaKredilerEnpara.com’dan Masrafsız, Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Enpara.com’dan Masrafsız, Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası
E

-

Enpara.com Türkiye’nin ilk şubesiz dijital bankası olma özelliğini taşımaktadır. Enpara.com hizmete girdiğinden bu güne dek; masrafsız, sigortasız, kefilsiz finansman sağlayarak müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Enpara.com müşterilerine, “şube bankacılığı” yapan bankalardaki kredilerin tamamını sunmamakla beraber, ülkemizde en çok tercih edilen kredi türü olan “ihtiyaç kredisini” uygun koşullarda sunmaktadır.

Bankanın masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında çekilebilecek minimum kredi tutarı 1.000 Türk Lirası, maksimum çekilebilecek meblağ ise 30 bin Türk Lirası olarak tayin edilmiştir. Müşteri söz konusu tutarlar aralığında kendi belirleyeceği miktar kadar likiditeyi, aylık yüzde 1,34 faiz oranı ile kullanabilmektedir.

Kampanya Kapsamında Azami Vade 48 ay

Enpara.com İhtiyaç Kredisi Kampanyası kapsamında kredi geri ödeme taksitleri eşit olup, 48 aya kadar olan vade seçenekleri mevcuttur. Kampanya kapsamında müşteriden kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir. Ayrıca müşteri hayat sigortası da yaptırmak zorunda değildir. Enpara.com’un ihtiyaç kredisi kampanyası koşullarına göre kolay ve minimum masraflı kredi kullanmak mümkündür. Kredi geri ödemelerinde anaparanın haricinde yalnızca faiz ücreti ödenmektedir.

Bankanın uyguladığı kampanya uyarınca kredi kullanımı sırasında kefil ya da teminat gerekmemektedir. Örnek bir kredi hesaplaması yapılacak olursa; 30 bin Türk Lirası kredi kullanan bir müşteri aylık 1,34 faiz oranı ve 48 ay vadede ödeme sözüne toplamda 43 bin 282 Türk Lirası kadar kredi geri ödemesi olacaktır. Aylık geri ödeme taksitleri ise 901 Türk Lirası kadardır. Kredi kullanımına ekstra dosya masrafı, hayat sigortası prim ücreti gibi ek giderler uygulanmamaktadır. Kampanya kapsamında kullanılan finansman doğrultusunda müşteriye yansıtılacak olan maliyet oranı yüzde 19,30 olmaktadır.

Bankanın ihtiyaç kredisi kampanyasına online olarak başvurulabilmektedir. Enpara.com müşterisi değil iseniz müşteri olurken sadece nüfus cüzdanı, ehliyet ya da pasaportunuzun yanınızda olması yeterli olmaktadır. Banka T.C kimlik kartlarını, kartlar pilot uygulamada olduğundan dolayı kabul etmemektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol