Ana SayfaGündemKuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı Kampanyası

Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı Kampanyası
K

-

Kuveyt Türk Katılım Bankası müşterilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Faizsiz bankacılığın öncü isimlerinden olan Kuveyt Türk Katılım Bankası konut finansmanı kampanyasında aylık yüzde 0,84 kâr oranlarından başlayan imkanlar sunuyor.

Ev sahibi olmak isteyen, kira ödediğim parayla kendi evimi alırım diyen müşteriler için banka avantajlı vade ve kâr oranlarıyla finansman sağlıyor. Sizde Kuveyt Türk Katılım Bankası’na gelin, fırsatları kaçırmayın. Kuveyt Türk Katılım Bankası konut kredisi kampanyası kapsamında 120 aya varan vade seçenekleri sunuyor.

Vade Dilimine Göre Kâr Oranı!

Finansman geri ödemelerinin yapılacağı vade aralığına göre finansmana uygulanacak kâr oranları da farklılık göstermektedir. Müşteri kampanya kapsamında sağladığı finansmanı 24 aya kadar olan vadelerle geri ödemek istediğinde finansmana uygulanacak kâr oranı aylık yüzde 0,84’tür. Müşteri konut kredisi kampanyası dahilinde 25-60 ay arasında geri ödemelerini gerçekleştirecekse uygulanacak kâr oranı aylık yüzde 0,94’tür.

Kampanya kapsamında aylık yüzde 0,99 kâr oranı ödendiği takdirde ise müşteri 120 aya kadar olan vadelerle finansman geri ödemelerini yapabilmektedir. Kuveyt Türk faizsiz bankacılığı konut finansmanı kampanyası koşullarına göre 1 milyon Türk Lirası’na kadar likidite sağlayabilmektedir. Kampanya uyarınca banka likidite sağlayabilmek için, müşterinin talep ettiği finansman miktarının yüzde 20’sine müşteri sahip olmalı koşulu koyuyor. Yani, 100 bin Türk Lirası değerinde bir konut almak için finansman sağlamak isteyen müşteri 20 bin Türk Lirasına sahip olmalı, kalan meblağ olan 80 bin Türk Lirası da Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından finanse edilecektir.

Kuveyt Türk Katılım Bankası kampanya kapsamında müşteriden, sağladığı finansmanın binde 5’i oranında finansman tahsis ücreti talep etmektedir. 100 bin Türk Lirası finansman sağlayan müşteri 500 Türk Lirası finansman tahsis ücreti ödemek durumundadır. Müşterinin ayrıca konut sigortası, zorunlu deprem sigortası, hayat sigortası yaptırması zorunludur. Sigorta poliçe prim ücretleri müşteriye aittir. Kampanya kapsamında ekspertiz ücreti, taşınmaz rehin ücreti talep edilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol