Ana SayfaKredilerVakıfbank'ın Sonbahara Özel Konut ve Borç Transferi Kredisi

Vakıfbank’ın Sonbahara Özel Konut ve Borç Transferi Kredisi
V

-

Vakıfbank’ın “Sonbahara Özel Konut ve Borç Transferi Kredisi” kampanyası ile kışı kendi evinizde geçirebilir kira ödemekten kurtulabilirsiniz. Avantajlı kampanya koşulları ile Vakıfbank ev sahibi olmak isteyen müşterilerine finansman desteği sağlamaktadır.

Banka, müşterilerine konut ve borç transferi kredisi kampanyası ile masraflı ve masrafsız olmak üzere 2 seçenek sunmaktadır. Masrafsız konut ve borç kredisi kampanyasında müşteriden kredi tahsis ücreti talep edilmemektedir.

120 Aya Kadar Vade Seçeneği, Masrafsız Seçenekte Mevcut!

Aylık faiz oranı yüzde 1,06 olan kampanya kapsamında 3 ila 120 aya kadar olan vade seçenekleri mevcuttur. Masrafsız kampanya dahilinde dosya masrafı ödemeyecek olan müşteriler kullandıkları kredinin geri ödemelerine 3 ay sonra başlayacaklardır. Masraflı konut ve borç kredisi kampanyası seçeneğinde ise banka müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kullanılan kredi miktarının binde 5’i oranında alınmaktadır.

Masraflı kampanya koşullarına göre uygulanacak faiz oranı aylık yüzde 1,05 olmakla birlikte 3- 120 ay arası vadelerde kredi geri ödemeleri yapılabilmektedir. Vakıfbank’ın uyguladığı konut ve borç transferi kredisi kampanyası kapsamında satın alınacak konutun ekspertiz değerinin yüzde 80’i kadar kredi kullanılabilmektedir.

Vakıfbank’ın “Sonbahara Özel Konut ve Borç Transferi Kredisi” kampanyası koşullarında kredi kullanmak isteyen müşteriler SMS ile başvuru yapabilmektedirler. Konut, T.C Kimlik No ve aylık gelir aralarında boşluk bırakılarak yazılıp 5724’e SMS olarak atılabilir. Ayrıca Vakıfbank çağrı merkezleri aranarak sonbahara özel konut ve borç transferi kampanyasına başvuru yapılabilmektedir. Bankanın uyguladığı kampanya dahilinde taşınmaz rehin ücreti talep edilmemektedir ve hayat sigortası müşterinin isteğine bağlı olmakla birlikte yapılması zorunlu tutulmamıştır.

Konut ekspertiz ücreti müşteri tarafından ödenmekte olup konutun metre karesine, lokasyonuna bağlı olarak değişmektedir. Kampanya dahilinde deprem sigortası (DASK) ve konut sigortası yapılması zorunlu olmakla birlikte söz konusu sigorta prim ücretleri müşteriden tahsil edilmektedir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,249BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
39TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol