Ana SayfaGündemAlbaraka Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı

Albaraka Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı
A

-

Konut sahibi olmak isteyen müşterilere finansman desteği Albaraka’dan. Kampanyalı kâr oranlarından yararlanarak uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Albaraka Türk Katılım Bankası kampanya kapsamında aylık yüzde 0,88’den başlayan kâr oranlarıyla müşterilerini ev sahibi yapmaya devam ediyor.

Albaraka Türk Katılım Bankası konut finansmanı kampanyası uyarınca banka satın alınacak konutun ekspertiz değerinin maksimum yüzde 80’i kadar finansman sağlayabilmektedir. Ek gayrimenkulün teminat olarak gösterilmesi durumunda banka satın alınacak gayrimenkulün yüzde 100’üne kadar likidite sağlayabilmektedir. Bu sayede müşterinin hali hazırda nakdi bulunmasa daha ev sahibi olabilmektedir.

Azami 500 Bin Türk Lirası’na Kadar 120 Ay Vade Olanağı!

Albaraka Türk Katılım Bankası konut finansmanı kampanyası kapsamında kâr oranları aylık yüzde 0,88’den 0,99’a kadardır. Sağlanacak finansman geri ödemeleri maksimum 120 ay vadede ödenebilmektedir ve vade seçeneğine göre kâr oranı değişmektedir. 24 ayda likidite geri ödemesi yapabilecek müşteriler için uygulanacak olan kâr oranı aylık yüzde 0,88’dir. 25- 60 ay vade ile finansman sağlayan müşteriler için aylık kâr oranı yüzde 0,97 iken; 60 ila 120 ay arasında likidite taksitlerini geri ödemek isteyen müşteriler için aylık kâr oranı yüzde 0,99’dur.

Albaraka Türk Katılım Bankası konut finansmanı kampanyası uyarınca azami finansman tutarı 500 bin Türk Lirası’dır. Kampanya uyarınca bankadan konut finansmanı sağlandığında müşteri hayat sigortası, konut sigortası ve deprem ve doğal afet sigortası (DASK) yaptırmak durumundadır. Müşteri söz konusu sigortaların poliçe prim ücretlerini ve ayrıca konut ekspertiz ücretini de karşılamakla mükelleftir. Bütün bu ücretler Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından konut finansmanı kullanmak isteyen müşteriden tahsil edilmektedir. Konut finansmanı kampanyası dahilinde müşteriye iyi haber ise; Kaynak Kullanımı Destekleme Fonu (KKDF) ve BSMV (Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi)’den muaf tutulmasıdır. Banka bu ücretleri kendisi karşılamaktadır.  

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol