Vakıfbank’tan Eğitim Kredisi

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank’tan eğitimi için finansman ihtiyacı olanlara “Eğitim Kredisi” fırsatı. İlköğretimden doktora eğitimine kadar bütün eğitim masraflarını karşılayabilecek eğitim kredisi Vakıfbank’tan müşterilerine avantajlı faiz oranlarıyla sunuluyor.

Eğitim kredisinde 40 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlanabilmektedir. 40 bin Türk Lirası’na kadar sağlanılan likidite 12 aya varan vadeler ile geri ödenebilmektedir. Banka eğitim kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 1,27 faiz oranı uygulamaktadır.

Azami Vade 12 Ay ile Sınırlı!

Vakıfbank kampanya koşullarına göre müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kredi çekilen miktarın binde 5’i oranındadır. Yani eğitim kredisi kampanyası dahilinde 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri 10.000* 0,005= 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ( dosya masrafı) ödemesi gerekmektedir. Kampanya koşullarından Vakıfbank’ın kredi mevzuatında belirtilen şartları sağlayan her öğrenci faydalanabilmektedir.

Eğitim kampanyası kapsamında uygulanan aylık yüzde 1,27 faiz oranından banka aracılığı ile hayat sigortası yaptıran müşteriler ve Vakıfbank’tan asgari bir maaş tutarında kredili mevduat hesabı açtıran müşteriler yararlanabilmektedir. Vakıfbank eğitim kredisi kampanyası koşullarına göre kefil istememektedir, lakin banka gerekli gördüğü takdirde kefil talep edebilmektedir. Bankanın söz konusu kampanyası bir hesaplama ile örneklendirilecek olursa; aylık yüzde 1,27 faiz oranı ve 12 aylık vade ile çekilen 40 bin Türk Lirası geri ödemeleri aylık 3 bin 675 Türk Lirası civarında taksitlerle yapılmaktadır. Belirtilen miktar kadar çekilen kredi için banka 200 Türk Lirası kredi tahsis ücreti talep etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Vakıfbank Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor! Son Başvuru 29 Nisan!

Kampanya kapsamında çekilen 40 bin Türk Lirası kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 21,11 civarında olmaktadır. Maliyet oranına; kredi tahsis ücreti, Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV), faiz ve vergiler dahil edilmiştir. Yapılan 1 yıllık hayat sigortası poliçe prim ücreti hesaplanmış olan yıllık maliyet oranına dahil edilmemiştir.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
48TakipçilerTakip Et
2,312TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Şekerbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için...

Türkiye Finans İş İlanları: 2022 Mayıs (Güncel)

T.Finans Katılım Bankası 2016 yılı içerisinde personel alımlarına devam ediyor. Banka’nın açık pozisyonları için yayınladığı banka iş ilanları, Türkiye Finans Katılım düzenleyeceği banka sınavları, Türkiye Finans Katılım iş başvuruları

Akbank İş İlanları: 2022 Mayıs (Lise ve Üniversite)

Akbank İş İlanları… Ramazan boyunca Akbank banka personel alımları için devam ediyor. Şube ağlarını sürekli genişleten bankanın adaylarda aradığı kriterler ise pozisyonlara göre farklılık gösteriyor

Kuveyt Türk İş İlanları: 2022 Mayıs

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk...