Ana SayfaKredilerVakıfbank’tan Eğitim Kredisi

Vakıfbank’tan Eğitim Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Vakıfbank’tan eğitimi için finansman ihtiyacı olanlara “Eğitim Kredisi” fırsatı. İlköğretimden doktora eğitimine kadar bütün eğitim masraflarını karşılayabilecek eğitim kredisi Vakıfbank’tan müşterilerine avantajlı faiz oranlarıyla sunuluyor.

Eğitim kredisinde 40 bin Türk Lirası’na kadar finansman sağlanabilmektedir. 40 bin Türk Lirası’na kadar sağlanılan likidite 12 aya varan vadeler ile geri ödenebilmektedir. Banka eğitim kredisi kampanyası kapsamında aylık yüzde 1,27 faiz oranı uygulamaktadır.

Azami Vade 12 Ay ile Sınırlı!

Vakıfbank kampanya koşullarına göre müşteriden kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Kredi tahsis ücreti kredi çekilen miktarın binde 5’i oranındadır. Yani eğitim kredisi kampanyası dahilinde 10 bin Türk Lirası finansman sağlayan bir müşteri 10.000* 0,005= 50 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ( dosya masrafı) ödemesi gerekmektedir. Kampanya koşullarından Vakıfbank’ın kredi mevzuatında belirtilen şartları sağlayan her öğrenci faydalanabilmektedir.

Eğitim kampanyası kapsamında uygulanan aylık yüzde 1,27 faiz oranından banka aracılığı ile hayat sigortası yaptıran müşteriler ve Vakıfbank’tan asgari bir maaş tutarında kredili mevduat hesabı açtıran müşteriler yararlanabilmektedir. Vakıfbank eğitim kredisi kampanyası koşullarına göre kefil istememektedir, lakin banka gerekli gördüğü takdirde kefil talep edebilmektedir. Bankanın söz konusu kampanyası bir hesaplama ile örneklendirilecek olursa; aylık yüzde 1,27 faiz oranı ve 12 aylık vade ile çekilen 40 bin Türk Lirası geri ödemeleri aylık 3 bin 675 Türk Lirası civarında taksitlerle yapılmaktadır. Belirtilen miktar kadar çekilen kredi için banka 200 Türk Lirası kredi tahsis ücreti talep etmektedir.

Kampanya kapsamında çekilen 40 bin Türk Lirası kredinin müşteriye yıllık maliyet oranı yüzde 21,11 civarında olmaktadır. Maliyet oranına; kredi tahsis ücreti, Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV), faiz ve vergiler dahil edilmiştir. Yapılan 1 yıllık hayat sigortası poliçe prim ücreti hesaplanmış olan yıllık maliyet oranına dahil edilmemiştir.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.

Kariyer Yolculuğu: Denizbank Kariyer ve Kariyer Planlaması!

Denizbank Kariyer basamaklarına adım atmanın bir diğer yolu ise staj programlarına katılmaktadır. Staj sonrasında adayların mezun olmaları halinde banka tarafından iş fırsatları doğar.