Ana SayfaKredilerDenizbank’tan Hibeye Hak Kazanan Çiftçiye Destek Kredisi!

Denizbank’tan Hibeye Hak Kazanan Çiftçiye Destek Kredisi!
D

-

Denizbank genç çiftçilere 18 ay ödemesiz dönem ile finansman imkanı sağlıyor. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın hayata geçirdiği Genç Çiftçi Hibe Destek Programı ile birçok genç hibe almaya hak kazanmıştır. Denizbank da hibe almaya hak kazanan genç çiftçilere uygun faiz ve vade avantajları ile kredi imkanı sunuyor.

Denizbank kampanya kapsamında 7 yıla varan vade seçenekleri ve aylık yüzde 1,29’dan başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine likidite sağlamaktadır. Genç çiftçilere verilen kredi kampanyası uyarınca 18 aylık ödemesiz dönem mevcuttur. Hasat dönemine göre müşterilere 18 aya kadar olan ödemesiz dönem imkanı verilmiştir.

Aylık Yüzde 1,29 Faiz Oranı!

Genç çiftçilere verilen kredi kampanyası dahilinde müşterilerin aylık yüzde 1,29 faiz oranından yararlanabilmesi için TARSİM Sigortası ( Tarım Sigortaları Havuzu) yaptırması, Bağ- Kur ödemesi yapması ve fatura ödeme talimatı vermesi zorunlu tutulmuştur. Sigorta poliçe bedeli tek seferde tahsil edilmekte olup sigorta, kredi vadesi boyunca geçerlidir. Denizbank’ın genç çiftçilere yönelik kampanyası kapsamında aylık yüzde 1,29 faiz oranı ve 84 ay vadede geri ödeme koşulu ile 10 bin Türk Lirası kredi kullandığında yıllık kredi geri ödeme taksitleri 2 bin 495 Türk Lirası civarında olacaktır.

Toplam 7 taksitte ödenecek olan kredinin müşteriye yıllık toplam maliyeti yüzde 16,31 seviyelerinde olacaktır. Kampanya uyarınca çekilen 10 bin Türk Lirası krediye göre hesaplanan sigorta bedeli takribi 242 Türk Lirası olurken, sağlanılan finansman için ödenecek olan vergi toplamda 356 Türk Lirası kadar olacaktır.

Söz konusu kampanya kapsamında müşteriye sağlanılan 10 bin Türk Lirası finansmanın müşteriye aylık maliyeti ise yüzde 1,36’dır. Kampanya uyarınca Denizbank genç çiftçilere verilen krediyi hasat dönemine göre geri ödeme imkanı sunmaktadır. Bu sayede çiftçi, hasat zamanı elde ettiği gelir ile zorlanmadan borcunu geri ödeyebilme olanağına sahiptir.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,385TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol