Yapı Kredi Bankası Sezonluk Gişe Yetkilileri Alacak!

0

Türkiye’de bankacılık sektörünün önde gelenlerinden olarak bilinen Yapı Kredi Bankası, 1944 yılında temelli atılmış olunup, sektör içerisinde yer edindiği pozisyonu korumaya yönelik olarak geliştirdiği misyon ve de vizyonu ile hareket etmektedir. Türkiye genelince her ilde hizmet sunmakta olan söz konusu banka için, düzenli olarak bir sirkülasyon söz konusu olup, ülkemiz içerisindeki istihdamı arttırmaya yönelik olarak neredeyse her gün banka personel alımları yapılmaktadır. Yapı Kredi Bankası, sunduğu iş ilanları ile, her bir ilde açık olarak bulunan pozisyonlar için düzenli olarak alım yapmaktadır. Bankanın geliştirdiği son personel alımı ise Antalya içerisinde yer alan belirli ilçeler dahilinde görev yapması öngörülen, sezonluk gişe yetkilisi alımıdır.

Başvuracak adaylardan beklenilmekte olan özellikler arasında yer alanlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

-Üniversiteler içerisinde yer alan ilgili lisans bölümlerinden diploma sahibi olabilmek

-İngilizce seviyesinin yüksek olarak seyredebilmesi ve bunu özellikle de konuşmaya yansıtabilmesi

İlginizi Çekebilir:  Yapı Kredi İş İlanları: 2022 Ağustos

-En fazla 27 yaşında olabilmesi

-Takım çalışmasında zorlanmaması, iletişim kabiliyetinin yüksek olduğuna inanması

 

Başvuracak adaylara öncelikle ilgili bankanın geliştirdiği banka sınavı uygulanacak sonrasında ise uygun görülen adaylar banka mülakatına çağrılacaktır. Pozisyon içerisinde görev alan adaylar ise, 4 ile 6 ay süre ile Gişe Yetkili Yardımcılığı görevini yerine getirecektir.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın