Ana SayfaKredilerŞekerbank’tan Konut Kredisi Kampanyası: Güzel Evim!

Şekerbank’tan Konut Kredisi Kampanyası: Güzel Evim!

-

Bir ev sahibi olmak isteyen müşteriler yüksek pahada olan konutlar için finansman desteği sağlamak istemektedirler. Konut sahibi olmak isteyenler için düşük faiz oranı ve geniş vade aralığı kredi kullanımında önem verilen özelliklerdendir. Şekerbank da ev sahibi olmak isteyen müşteriler için “Güzel Evim” konut kredisi kampanyası oluşturmuştur.

Söz konusu kampanya koşullarına göre maksimum vade 120 aydır. Konut kredisi kampanyası kapsamında kredi geri ödemelerinde uygulanacak vade aralıklarına göre faiz oranları değişiklik göstermektedir.

Azami Vade 120 Ay!

Şekerbank’ın Güzel Evim kampanyası koşullarına göre finansman sağlayan müşteri kredi geri ödemelerini 3 ay ile 24 ay arasındaki vadelerle yapacak ise banka aylık yüzde 0,85 faiz oranı uygulayacaktır. 25 ile 60 ay aralığında bir vadede kredi geri ödemeleri yapılacak ise bankanın kullanılan krediye uygulayacağı faiz oranı aylık yüzde 0,95’tir. Kampanya dahilinde kredi kullanan müşteri 61 ile 120 ay arası bir vadede kullandığı krediyi aylık yüzde 1,19 faiz oranı ile geri ödeyecektir. Güzel Evim konut kredisi kampanyası kapsamında banka müşterilerine 1.000 Türk Lirası ile 500 bin Türk Lirası arasında finansman sağlayabilmektedir.

Kampanya dahilinde kredi kullanan müşteriler; kredi tahsis ücreti, ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti, konut ve hayat sigorta poliçe prim ücretlerini ödemek ve DASK yaptırmak durumundalardır. Bankanın konut kredisi kampanyası dahilinde kredi kullanan bir müşteriye örnek verilecek olursa; bankadan 100 bin Türk Lirası konut kredisi kullanan bir müşterinin 60 ay vadede kredi geri ödemelerini yapacağı varsayılırsa, banka müşteriye aylık yüzde 0,95 oranında faiz uygulayacaktır.

Söz konusu meblağ için müşteri 500 Türk Lirası kredi tahsis ücreti ödeyecektir. Kullanılan kredinin aylık toplam maliyet oranı yüzde 1,0545’tir. Sağlanılan finansmanın müşteriye olan toplam yıllık maliyet oranı ise yüzde 12,6538 olacaktır.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,386TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol